Luxusní letecká společnost Beond bude na svých letech nabízet Apple Vision Pro

Apple Vision Pro
Zdroj: Beond

Nově založená luxusní letecká společnost Beond Airlines se dostala na titulní stránky novin tím, že jako první letecká společnost nabízí vybraným cestujícím náhlavní soupravy Apple Vision Pro, které vylepšují zážitek z palubní zábavy pomocí nejmodernější technologie.

Zvyšování úrovně luxusních cest

Tento krok oznámil Tero Taskila, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Beond Airlines, a zdůraznil tak závazek letecké společnosti poskytovat prémiové cestovní zážitky od začátku až do konce.

Apple Vision Pro, jehož cena začíná na 3499 USD, je vybaven pokročilou technologií včetně dvou čipů – M2 pro výpočty a R1 pro zpracování informací ze soustavy čoček, senzorů a mikrofonů, což zajišťuje plynulý a pohlcující zážitek ze sledování obsahu ve smíšené realitě.

Apple Vision Pro
Apple Vision Pro / Zdroj: Apple

Apple přizpůsobil Vision Pro cestovním režimem speciálně pro cestování letadlem, takže si cestující mohou vychutnat filmy na velké virtuální obrazovce, a zpříjemnit si tak dálkové lety i soukromí. Tato funkce byla oceněna pro svůj potenciál výrazně zvýšit pohodlí a zábavu cestujících na palubě.

Společnost Beond Airlines plánuje využívat aplikaci Vision Pro k prezentaci pravidelného obsahu i úžasných vizuálních záběrů letovisek a aktivit na Maledivách, které u cestujících vzbudí očekávání a vzrušení ještě před jejich příletem.

Tato služba bude zahájena v červenci 2024, což je v souladu s rozšiřováním nabídky letů letecké společnosti z velkých měst po celém světě do Malé na Maledivách, které budou mít plně ploché konfigurace sedadel pro jedinečný zážitek z cestování.

Společnost Beond však neupřesnila, kteří cestující budou „vybráni“ pro zážitek Vision Pro, což ponechává prostor pro spekulace. Kromě toho budou existovat hygienické obavy ze sdílených sluchátek, zejména v době po pandemii.

Reakce uživatelů, kritiků i veřejnosti na Apple Vision Pro byly dosud smíšené. Někteří kupující už vracejí náhlavní soupravy Apple Vision Pro kvůli problémům s pohodlím a pochybnostem o jejich užitečnosti v každodenním životě. Stížnosti zahrnují nepohodlí při nošení náhlavní soupravy, které způsobuje bolesti hlavy a nevolnost z pohybu, a také obavy o její praktičnost.

Navzdory těmto nejasnostem představuje zavedení souprav Apple Vision Pro na letech společnosti Beond významný krok vpřed ve vývoji palubní zábavy, který cestujícím nabízí nebývalou úroveň pohlcení a personalizace zážitků z cestování.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: fastcompany.com, macrumors.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *