Majitelé modelu POCO M3 si polepší. V zákulisí se pro ně chystá dezert jménem Android 12

POCO M3
POCO M3 / Zdroj fotografie: POCO

Xiaomi je v současné době připraveno aktualizovat své cenově dostupné modely poté, co zavedlo aktualizaci MIUI 13 založenou na Androidu 12 pro většinu svých vlajkových modelů. Včera se model Redmi 9T stal jedním z prvních zařízení, které začalo testovat svou druhou aktualizaci novější verze Androidu, což signalizuje změnu strategie aktualizace společnosti. A nyní se zjistilo, že POCO M3 také zahájilo interní testování posledního Androidu 12.

Model POCO M3 poprvé dorazil s Androidem 10 založeným na MIUI 12, takže Android 12 je pro něj druhou aktualizací. Xiaomi obvykle neposkytuje více než jednu verzi Androidu pro své levnější modely, místo toho upřednostňuje aktualizace samotného MIUI, takže je možné, že společnost nyní zvýšila maximální aktualizace Androidu na dvě.

Číslo interně vydané aktualizace POCO M3 na Androidu 12 je 22.4.2. Není zatím jasné, zda bude nový update označen jako MIUI 13. I když tomu zatím nic nenaznačuje, tak je to vysoce pravděpodobné.

Pokud jde o to, kdy budou aktualizace oficiálně spuštěny pro modely POCO M3, tak zatím nic konkrétního nenaznačuje blízkému termínu. Portál Xiaomiui očekává, že bude nasazen po 3–4 měsících interního testování, což rozhodně není nejrychlejší cesta, co jsme kdy viděli, ale vzhledem k tomu, že zařízení původně nikdy nemělo obdržet druhou aktualizaci Androidu, nestěžujeme si.

MIUI 13 není v žádném případě zásadní aktualizací a zdá se, že jeho seznam nových funkcí se z nějakého důvodu liší v závislosti na ceně zařízení, které vlastníte. Zařízení jako Xiaomi Mi 11X zaznamenala s aktualizací několik změn, zatímco jiná, jako je Redmi Note 10 Pro, nemají oproti MIUI 12.5 téměř žádné nové věci.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: xiaomiui.net

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *