Máme pro vás skvělý tip ke schování fotografií ve vašem telefonu

Telefonu
Huawei nova 10 / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Již jsme pro vás v minulosti přinesli mnoho tipů ohledně všeho možného, co váš telefon dokáže. Je to něco jako taková pravidelná rubrika s tím, že dnes ji opět rozšíříme o jednu další novinku. Potřebovali jste někdy něco skrýt před svým partnerem nebo rodiči v telefonu a nevěděli jste, kam to dát tak, aby to nikdo nenašel? Pokud ano, tak dnešní článek je pro vás přímo dělaný. Pojďte se na to se mnou podívat.

Nedávno jsem se setkal se situací, kdy jsem musel nutně něco schovat v galerii telefonu, ale nevěděl jsem, kam to dát. Takže jsem si začal zjišťovat možnosti, co přesně mi můj Huawei P40 Pro dovolí, ale jediné možnosti byly pouze přesunout fotografie do sejfu anebo skrytých alb. To mi přišlo hrozně málo, a tak jsem projížděl Aurora Store, až jsem konečně narazil na aplikaci jménem „HideU: Calculator Lock„. Neodolal jsem a musel jsem to vyzkoušet.


Nenechte si ujít:


Hned po zapnutí aplikace na vás vyjede hláška, že si máte nastavit heslo do kalkulačky, za kterou se ta aplikace vydává. Poté, co si ho nastavíte, tak už je vše jednoduché a zcela intuitivní. Otevřou se vám taková „zadní vrátka“ vašeho telefonu. Tam naleznete různé základní složky jako fotoaparát, videa, galerie, soubory či stažené soubory. Z vašeho systému si budete moct do těchto zadních vrátek přetáhnout jakékoli fotografie s tím, že na první pohled nebude absolutně nic znát. Samozřejmě, že když se v tom bude někdo hodně interesovat, tak přijde na to, že ve svém zařízení nějaká taková vrátka máte, ale minimálně heslo do vaší „kalkulačky“ nezjistí, a tak se nemusíte bát, že vaše fotografie někdo objeví.

Pokud máte mobil bez Google služeb, tak se budete moct dokonce přihlásit přes tamní aplikaci Googlu, s čímž jsem vůbec nepočítal. To mě velmi překvapilo, ale nějak moc mi na tom nesejde, jelikož Google již nevyužívám.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *