Majitelé herních konzolí si budou GTA 6 užívat přednostně. Potíže při vývoji PC verze může oddálit vydání minimálně o několik měsíců

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

PC verze GTA 6 se podle zasvěcených může opozdit. Spolehlivý a notoricky známý zdroj z Rockstar Games se podělil o neuspokojivé zprávy o vývoji Grand Theft Auto 6 (GTA VI), zatímco fanoušci doufají, že se brzy objeví oficiální trailer.

Společnost Rockstar zatím hru GTA 6 oficiálně neoznámila, přestože se na ni čeká již několik let, ale některá nedávná prohlášení vedení společnosti naznačují, že by čekání mohlo brzy skončit.

Zasvěcený člověk, který v minulosti přesně vypustil informace o hrách Rockstaru, však na fóru GTA prozradil několik špatných zpráv o vývoji hry. Insider, známý jako Tez2, odpověděl některým uživatelům, kteří diskutovali o možnosti, že GTA 6 vyjde na PC ve stejnou dobu jako na konzolích.

Uvedl, že ještě před rokem by byl v tomto ohledu optimistický, ale situace se změnila. „Interně je PC verze více zabugovaná než verze pro konzole. Rockstar by nechtěl, aby to u nejočekávanější hry na PC dopadlo jako u ‚Star Wars Jedi Survivor‘ nebo ‚The Last of Us Part 1‘,“ napsal.To se objevilo v souvislosti se zvěstmi, že nové GTA by mohlo být oznámeno v říjnu a mohlo by vyjít už v roce 2024. „Z různých zdrojů jsem slyšel, že vývojáři očekávají vydání VI na PC poté, co uvedli, že je k tomu potřeba více času,“ dodal. „Doufejme, že se jedná pouze o několikaměsíční zpoždění.“

Nevysvětlil, proč by se PC verze mohla opozdit, ale generální ředitel Take-Two Strauss Zelnick uvedl, že známý únik herních dat z minulého roku vývoj hry neovlivnil. Fanoušci každopádně netrpělivě očekávají řádné odhalení GTA 6, i když se PC verze může opozdit.

Členové komunity byli kvůli údajnému zpoždění rozzlobeni. Jeden z hráčů poznamenal: „Možná zestárnu, budu mít tři děti, rozejdu se s manželkou a Grand Theft Auto 6 stále nebude oznámeno.“ Jiní komentovali: „Všechen ten humbuk od včerejška kvůli tomuto tweetu?“ a „Proč si musíš hrát s mými emocemi, Rockstare?“.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dexerto.com

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *