Microsoft uvádí na trh novou prémiovou bezpečnostní aplikaci pro zařízení se systémem Android a iOS

Sídlo společnosti Microsoft
Autor fotografie: efes / Zdroj fotografie: Pixabay

Microsoft přináší svou bezpečnostní aplikaci pro zabezpečení PC, Defender, do mobilních zařízení v novém formátu. Ve snaze prosadit se jako poskytovatel spolehlivých bezpečnostních řešení nyní gigant z Redmondu přináší novou aplikaci Defender pro Windows, macOS, iOS a Android, a to vše najednou.

Existuje spousta funkcí, které Defender nabízí ihned po instalaci, ale je na každém z nás, aby se rozhodl, zda je Defender lepší než jiná bezpečnostní řešení. Nová aplikace Defender nabízí ochranu proti malwaru, nepřetržité antivirové skenování všech aplikací, které již v telefonu máte, a také skenování nově stažených aplikací.

Aplikace Defender Microsoft
Zdroj fotografie: Microsoft

Ještě důležitější je, že budete moci ovládat, co aplikace skenuje, označením důvěryhodných aplikací a souborů, které považujete za bezpečné. Microsoft Defender je samozřejmě také schopen poskytovat výstrahy a bezpečnostní tipy v reálném čase na více zařízeních.Mějte však na paměti, že pokud používáte zařízení se systémem iOS, nebudete mít prospěch z některých funkcí dostupných na Androidu, jako je například antivirová ochrana. Pozitivní je, že uživatelé iOS dostávají novou funkci, která by měla zabránit web phishingu.

Nová aplikace Defender je zaměřena na jednotlivce a přichází s řídicím panelem, kde mohou uživatelé spravovat svou bezpečnostní ochranu a zobrazovat všechny bezpečnostní ochrany na jednom místě. Háček je v tom, že aplikace vyžaduje k používání předplatné Microsoft 365 Family nebo Personal, ale pokud už nějaké máte, můžete si Microsoft Defender stáhnout přímo z Google Play Store nebo App Store.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: phonearena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *