MIUI 14 se blíží! Pravděpodobné datum odhalení vyplývá ze zdrojového kódu

MIUI 14
Autor fotografie: Amarnath Radhakrishnan / Zdroj fotografie: Pixabay

Ano, my víme. I když se ještě pořádně nerozšířil MIUI 13, tak nyní začínají na veřejnost unikat novinky o MIUI 14. Nutno říci, že tady máme i verzi MIUI 13.5, která je takovým mezikrokem mezi MIUI 14. Nyní očekáváme, že se v nadcházejících dnech objeví celá řada dalších úniků, které se budou věnovat této nástavbě, kterou využívají smartphony od společnosti Xiaomi.

Ačkoli několik zařízení ještě nezískalo MIUI 13, tak nutno říci, že Xiaomi již tvrdě pracuje na jeho postupném rozšíření. Zatímco rozšiřování MIUI 13 pomalinku postupuje, společnost se již připravuje na další velkou věc.


Bude Vás také zajímat:


Je to pouze pár dní, kdy redaktoři z portálu Xiaomiui, našli důkazy o nadcházející aktualizaci. Dekompilovali některé systémové aplikace kódové základny softwaru a na kódové základně našli odkazy na MIUI 14. V tomto úniku se objevuje kódové označení „nuwa“, které patří nadcházejícímu Xiaomi 13. Po dekompilaci systémových aplikací našli vývojáři důkazy o aktualizaci MIUI 14. Zdá se, že Xiaomi interně testuje verzi 14 na podporovaných zařízeních a na některých, která teprve budou odhalena, jako je Xiaomi 13. Přestože do vydání zařízení zbývá ještě několik měsíců, tak díky tomuto úniku víme, že společnost na tomto modelu již pracuje, případně už má možná funkční prototypy.

MIUI 14 a jeho možné datum vydání

Podle zveřejněné zprávy může Xiaomi už pomalu připravovat uvolnění MIUI 14. Díky těmto informacím je zřejmé, že samotné MIUI 13.5 nebude nakonec tak rozšířené, jak se původně očekávalo. Xiaomi možná aktualizuje některé své smartphony rovnou na MIUI 14. Podle interního kódu datum odhalení vychází na16. srpna. Mimochodem to je přesně 12 let od prvního vydání MIUI. Samozřejmě je to zatím jen předpoklad, který nám odhalil zdrojový kód, ale sama společnost datum nepotvrdila. Do 16. srpna zbývá ještě několik týdnů. Dá se očekávat, že společnost postupně zahájí marketingovou kampaň, pokud skutečně bude chtít tuto nástavbu vydat.

Samozřejmě je to v tuto chvíli stále ještě pouhá spekulace, a termín odhalení se může změnit. Jisté je, že Xiaomi v tuto chvíli skutečně pracuje na novém MIUI 14. Budeme pro vás celou situaci sledovat, a jakmile se dozvíme další podrobnosti, tak se to dozvíte na našem webu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: xiaomiui.net

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *