Modely řady P30 mají problém s rozpoznáním SIM karty

Huawei P30 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Řada Huawei P30 je už docela stará vlajková loď, ale i přesto je pořád populární a není se čemu divit. Sice je to mobil z roku 2019, ale nabízí plno možností a neskutečně skvělé fotoaparáty, která v tehdejší době byly extrémně výkonné. Bohužel nedávno uživatelé začali hlásit problémy. Několik jich uvedlo, že mají problém se SIM kartou, což je opravdu mrzuté.

Po přečtení několika uživatelských problémů bylo zjištěno, že skutečným problémem řady P30 je to, že nerozpozná druhou SIM kartu. Tuhle chybu již nahlásilo mnoho uživatelů a Huawei pořád s nějakým vyjádřením otálí. V dnešní době mnoho lidí používá dvě SIM karty najednou, a pro většinu jsou zcela nezbytné. Proto je tento problém fakt velký. Dále je důležité podotknout, že první slot funguje zcela bez problémů.

Mnoho uživatelů zkusilo vyjmout a vložit SIM kartu do druhého slotu. Karta se na minutu objevila a poté opět zmizela. Moderátor vlákna, ve kterém se tyto stížnosti, nachází sepsal několik tipů, které by mohly uživatelům pomoct. Moderátor uvedl, že za tímto problémem může stát plno důvodů. Jedním z tipů je restartovat mobilní telefon nebo zkontrolovat stav SIM karty, protože mohlo dojít k jejímu poškození.

Pokud se tento problém týká i vás, a nedaří se vám ho vyřešit, tak doporučujeme navštívit nejbližší servisní středisko Huawei. Před návštěvou si nezapomeňte zálohovat všechna vaše data. Předejte tak ztrátě dat, která pro vás můžou být nezbytná.

Doufáme, že pokud jste se s tímto problémem setkali i vy, tak vám tento článek pomohl ve vyřešení problému.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *