Nečekané! I vzhledem k sankcím dostane Huawei P60 Pro nejnovější procesor na trhu

Huawei P60 Pro
Zdroj: Huawei

Očekává se, že nová řada Huawei P60 dorazí někdy v polovině března. O této řadě v poslední době uniká hodně informací, přičemž poslední úniky odhalují částečně její design. Očekává se, že nová řada bude zahrnovat standardní model P60 a vyšší model P60 Pro. Zatímco čekáme na oficiální oznámení, na internetu se objevily podrobné specifikace telefonu Pro, které naznačují příchod SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Zde jsou další podrobnosti.

Čínský leaker tvrdí, že chystaný Huawei P60 Pro přijde s 6,6palcovým OLED displejem, který bude mít obnovovací frekvenci 120 Hz a rozlišení 1440p. Smartphone je údajně vybaven baterií s kapacitou 5 000 mAh a bude podporovat 100W kabelové a 50W bezdrátové nabíjení. Pohánět jej bude nejnovější Snapdragon 8 Gen 2, ale bude omezen pouze na 4G.


Nenechte si ujít:


Nejnovější únik informací potvrzuje, že P60 Pro bude mít na zadní straně trojitý fotoaparát s hlavním 50MP fotoaparátem Sony IMX888. Ultra širokoúhlý 50MP přístroj smartphonu bude vybaven snímačem Sony IMX858, zatímco 64MP teleobjektiv bude mít OmniVision OV64B. Telefon by mohl mít paměť LPDDR5X a úložiště UFS 4.0. Tipuje se také krytí IP68 a systém HarmonyOS 3.0. V současnosti nejsou žádné informace o tom, zda se dočkáme periskopického fotoaparátu.

Soudě podle specifikací vypadá telefon jako funkcemi nabitá vlajková loď. Nejsme si však jisti, kolik zákazníků zaujme, protože smartphone nebude podporovat připojení 5G a služby Google. O osudu P60 Pro pravděpodobně rozhodne jeho cena. Konkurenční cena může některé kupce přilákat.

Ačkoli značka oficiálně nepotvrdila uvedení řady P60 na trh, zprávy naznačují, že bude debutovat v březnu. To je však pravděpodobně čínský časový plán. Na mezinárodní trh by mohla dorazit během jara.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *