Huawei má velké plány. Jaké nám ukáže novinky na letošním MWC?

Huawei
Huawei Mate 50 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Během posledních tří let byla čínská značka Huawei na trhu mobilních telefonů na velmi nízké úrovni. A to z jednoho prostého důvodu – sankce ze strany Spojených států. Ty zapříčinily to, že Huawei nemůže používat ve svých mobilních telefonech 5G a Google služby, což jej na globálním trhu položilo na kolena. Již nevydává mobilní telefony podle svého pravidelného harmonogramu.

Nicméně vydává aspoň taková zařízení, která byznys se smartphony drží aspoň trochu nad vodou. Před pár týdny se objevily zprávy, které uváděly, že společnost dokázala překonat všechny problémy. Různé úniky tvrdí, že se společnost brzy vrátí ke svému pravidelnému rozvrhu vydávání telefonů. Firma to chce potvrdit tím, že se zúčastní letošního MWC.

Letošní MWC (World Mobile Communications Conference) bude zahájena 27. února a bude trvat až do 2. března. Jako hlavní události jsou každoročně vnímány nové telefony, kterých je tam hojné množství. Některé společnosti vydají nová zařízení a jiné zase představí své zbrusu nové technologie. Pravidelně se této akce konané ve Španělsku zúčastní několik stovek tisíc zájemců.


Nenechte si ujít:


Huawei před pár dny potvrdil médiím, že se opravdu ukáže na letošní výstavě MWC. Společnost potvrzuje, že její přítomnost tam bude největší v historii. Pokud Huawei představí na MWC nové mobilní telefony, tak nejpravděpodobnějšími zařízeními jsou série P60 nebo skládací model Mate X3. Podle posledního úniku by tím zařízením byl v takovém případě nejspíše opravdu model Mate X3, protože se má představit dříve než řada P60.

Řada P60 a Mate X3 budou kromě oficiálního systému společnosti v podobě HarmonyOS 3.1 využívat také procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (4G). Tato zařízení budou vybavena softwarem XMAGE nové generace, které nahradilo společnost Leica. K podrobnostem akce pořadatelé uvedli, že spolupracují s různými stranami a výstavu budou pořádat za předpokladu zajištění veřejné bezpečnosti. A co vy? Jak konferenci věnovanou mobilním telefonům vnímáte vy? Sledujete ji? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *