Nečekaný krok. Společnost Sony oznamuje nové barevné varianty konzole PS5 Slim

PS5 Slim
Zdroj: Sony

Společnost Sony uvedla PS5 Slim na trh v říjnu loňského roku. K dispozici byl pouze v bílé barvě. Nyní, jen o několik měsíců později, japonská značka na veletrhu CES 2024 oznámila tři nové barvy nejnovější konzole. Jedná se v podstatě o boční desky, které lze zakoupit samostatně.

Sony PS5 Slim dostane nové barevné varianty

Společnost Sony představila systém PS5 Sllim ve vulkanicky červené, kobaltově modré a stříbrné barvě. Ty jsou součástí kolekce Deep Earth, která je stejná jako u původní konzole PS5. Ovladače DualSense rovněž odpovídají barvám konzole. Nové boční desky mají zcela matnou povrchovou úpravu namísto lesklé a matné u standardní bílé barevné varianty. Barvy jsou poměrně živé a varianta Sterling Silver evokuje nostalgii původního PlayStationu a dává tak vzpomenout na všechny fanoušky PlayStationu.Nově oznámené boční desky stojí 54,99 USD (1250 CZK) a lze je zakoupit samostatně. Uživatelé, kteří již konzoli vlastní, si mohou boční desky vyměnit. Společnost Sony uvádí, že nové barvy budou v prodeji již brzy. Kromě toho bude brzy vydána také boční deska v celomatné černé barvě. Stojí za zmínku, že kolekce Deep Earth je omezena na diskovou verzi PS5 Slim.

Sony PS5 Slim je tenčí verze standardního PS5 s odnímatelnou diskovou mechanikou. Úložiště je navýšeno na 1 TB a na přední straně je druhý port USB-C. Nejnovější konzole však disponuje stejným hardwarovým výkonem.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: readwrite.com, kotaku.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *