Netflix opět na kolenou. Po velkém neúspěchu ruší seriál Resident Evil, další tvorba bude zřejmě následovat

Netflix
Autor: Tumisu / Zdroj: Netflix

Fanouškům Resident Evilu, kteří chtějí vidět dobrou televizní adaptaci, zřejmě nezbývá mnoho nadějí. Po naprosté katastrofě posledního filmu Resident Evil: Racoon City byla naděje v seriálu Resident Evil od Netflixu. Nicméně i tento seriál se ukázal jako velké fiasko, které přineslo nelibost fanouškům celé série a také celkově divákům. Po několika nízkých hodnoceních od několika médií Netflix oznámil, že Resident Evil bude zrušen a druhá série se konat nebude.

V posledních měsících Netflix bojuje proti úbytku předplatitelů. Ve snaze přilákat více zákazníků připravuje novou možnost s přimícháním reklamy, ovšem s levnější cenovkou. Bohužel, než se tak stane, tak společnost ruší některé filmy a pořady, které nepřinášejí peníze. Zrušení seriálu Resident Evil je zřejmě posledním úsporným opatřením společnosti. Netflix pravděpodobně ví, že není výhodné utrácet peníze za neúspěch nepřetržitých sezón.,

První série Resident Evil má 8 epizod, které jsou v současnosti všechny k dispozici. V seriálu Netflix hrají Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong a další. Pro ty, kteří nevědí, seriál se odehrává ve dvou různých časových liniích. V první se teenagerky Jade Weskerová a Billie Weskerová stěhují do New Raccoon City. Druhá časová linie se odehrává v budoucnosti a ukazuje Jade a ostatní, jak se snaží přežít na Zemi zamořené zombie. Podle zpráv se děj seriálu odehrává v období Resident Evil: Village. Nevíme však, zda to dává velký smysl.


Nenechte si ujít:


Resident Evil je pravděpodobně jen další obětí v boji Netflixu za zabránění větším ztrátám příjmů. Společnost, jak již bylo zmíněno, zrušila několik připravovaných pořadů a filmů, aby ušetřila náklady. Připravuje nový plán podporovaný reklamou. Tento konkrétní plán bude mít určitá omezení v přehrávání a bude podporovat pouze rozlišení 480p. Navíc očekáváme, že bude mít velmi omezené množství nabídek filmů a seriálů. V neposlední řadě získá pomoc společnosti Microsoft, která bude dodávat potřebné reklamy.

Nevíme přesně, zda příchod reklam do Netflixu bude vhodnou reakcí na ztráty společnosti. Určitě se však jedná o zvláštní krok v novém trendu, který se objevil uprostřed globální ekonomické krize.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *