Nintendo Switch 2: Po nejnovějším kroku společnosti Nintendo se objevily zvěsti o dalším vylepšení

Nintendo Switch 2
Autor: Joshua Amaro  / Zdroj: Pixabay

V posledních letech se objevují zvěsti o Nintendu Switch 2 nebo Nintendu Switch Pro. Navzdory množství úniků jsme se však oficiálního kroku ze strany Nintenda zatím nedočkali. Faktem je, že je nejvyšší čas na novou konzoli Switch, a zdá se, že přijde brzy.

Na rozdíl od minulých zvěstí, které naznačovaly Nintendo Switch Pro s vylepšeným hardwarem, se zdá, že Nintendo přejde rovnou na novou generaci. Samozřejmě věříme, že toto Nintendo Switch 2 by bylo kompatibilní se současnými hrami pro Switch, což by zajistilo plynulý upgrade.

Generace Switch 2 stále obíhá napříč webem

Nejnovější sada zvěstí o Nintendu Switch 2 obíhá internet díky populárnímu kanálu Reddit /GamingLeaksandRumors. Podle všeho byl populární čínský leakster, který vystupuje pod přezdívkou „Factory Uncle“, vykázán z fóra, kde dříve sdílel úniky.

Uživatel Factory Uncle už dříve prokázal dobrou úroveň spolehlivosti. Podělil se o několik hardwarových úniků týkajících se několika modelů Nintenda Switch. Jeden z nedávných příspěvků naznačoval, že žádost o jeho vykázání prováděli přímo zaměstnanci Nintenda. To vyvolalo zvěsti o uvedení modelu Nintendo Switch 2 na trh, protože značka by se mohla snažit úniky potlačit.


Nenechte si ujít


Stojí za zmínku, že Factory Uncle není ten samý leakster, který se zmínil o novém výkonném modelu Nintenda Switch, který bude uveden na trh na konci roku 2023. Každopádně se zdá, že úniky informací se shodují na uvedení nového Nintenda Switch na přelomu let 2023 a 2024. Pokud je tomu tak, pak můžeme očekávat, že Nintendo brzy učiní oznámení.

Nintendo Switch brzy oslaví šesté výročí. Technologie zaznamenala významný pokrok. S nástupem nové generace konzolí od Sony a Microsoftu je také čas, aby Nintendo uvedlo nový hardware.

Vzhledem k blížícímu se uvedení hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom by uvedení Nintenda Switch 2 bylo dobrým způsobem, jak to oslavit. Ale pokud je tomu tak, pak by k oznámení mělo dojít několik měsíců dopředu. Výkonný hardware by mohl Microsoftu ulehčit práci při uvádění nového COD na konzole.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: observatoriodegames.uol.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *