Notebook společnosti Honor s vlastním operačním systémem Magic OS? Všechno tomu nasvědčuje

Model MagicBook / Zdroj fotografie: Honor

Honor připravuje vlastní operačním systémem Magic OS, který bude postaven na Windows. Pro ty, kteří nevědí, tak Magic OS je proprietární nástavba na systém Android společnosti Honor pro smartphony a tablety. Očekává se, že půjde o přizpůsobený systém založený na sekundárním vývoji systému Windows. Viceprezident Honor Xiong Junmin sdílel fotografii chystaného notebooku, který odhaluje kovové tělo a matnou texturu.

Honor laptop with Magic OS teased
Zdroj fotografie: Honor

Výkonný ředitel čínské společnosti uvedl: „Od mobilních telefonů po počítače, výzkum, vývoj a úpravy základních systémů společnosti Honor se nikdy nezastavily. Magic OS pro Windows je přibližná zkušenost aktivních služeb založená na různých scénářích. Inteligentní kolaborativní operační systém pro více zařízení a přizpůsobené základní složení OS pomůže PC produktům se silnějším výkonem a nižší spotřebou energie! “

Honor
Zdroj fotografie: Rodent950 (Se souhlasem)

Chystaný notebook se systémem Magic OS nabízí podobný zážitek a funkce jako běžný smartphone této značky. Očekává se, že přijde s funkcemi GPU Turbo X, Link Turbo X a OS Turbo X. To také může přinést režimy pro zesílení výkonu hardwaru a softwaru notebooku.

Honor je připraven uvést na trh notebook Magicbook 14 2022 už 16. května ve 14:30. Podle některých leakerů bude nadcházející nabídka nových notebooků označována jako „malá vlajková loď“. Očekává se, že zařízení bude pohánět procesor Intel Core 12. generace nebo čipset AMD Ryzen 6000.

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Zatím není zcela jasné, jak bude samotný systém vypadat. Případně také nevíme, jak bude spolupracovat se systémem Windows od společnosti Microsoft. Je možné, že celý tento systém bude pouze taková nástavba, stejně jako to známe u mobilních telefonů s Androidem. Díky tomu bude zachována plná konektivita systému Windows, a uživatel dostane navíc funkce, které zná ze svého smartphonu.

V současnosti si musíme počkat na oficiální informace nebo další úniky od hlavních leakerů v tomto odvětví. Honor má tento rok skvěle vykročeno, a pokud si to nepokazí, tak může na konci roku patřit mezi největší prodejce elektroniky.  

Další podrobnosti o Magicbook 14 2022 se dozvíme na události příští týden.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *