Nová řada Honoru už je za rohem

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Mnoho lidí má rádo číselnou řadu od Honoru, a to také v České republice. O to více jsou vzrušující nové zprávy o tom, že se řady Honor 100 dočkáme už 23. listopadu podle oficiálních informací. Čínský gigant pro nás připraví rovnou dva telefony, které slibují spoustu inovací pro běžného uživatele.

Asi nejvýraznější novinkou na celé řadě je výkonný procesor, který obě zařízení posouvá na novou úroveň v porovnání s předchozí generací. Honor 100 Pro dostane Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Tedy procesor, který mají vlajkové lodě jiných společností. To z nového Honoru dělá zajímavější telefon pro širší základnu uživatelů.

Displej bude postavený na technologii OLED s 1,5K rozlišením. Rovněž předpokládáme, že v něm bude zabudovaný snímač otisků prstů. Společně se Snapdragonem bude uvnitř zařízení také 5000mAh baterie podporující 100W rychlé nabíjení. V nastavení modulu fotoaparátu zas najdeme 200MP hlavní snímač, který nám slibuje úžasné fotografie.

Základní model v podobě Honoru 100 přijde s procesorem Snapdragon 7 Gen 3, což je teprve nedávno představený čip. Tento smartphone bude jedním z prvních, který ho bude mít. Ostatní specifikace už má pak vesměs shodné s modelem Pro až na fotoaparát. Hlavní snímač totiž má 50 MP a k tomu teleobjektiv s 2x optickým zoomem. Můžeme předpokládat, že vzhledem k této skutečnosti i varianta Pro dostane teleobjektiv.

Oba telefony se můžou chlubit nádherným designem, který potěší oko nejednoho zákazníka. Moc úniků s jejich fotkami nebylo, ale už teď víme, že základní model dorazí minimálně v bílém provedení, zatímco Pro verze ve fialovém. Dále se telefony liší snad už jen v podobě modulu fotoaparátu. Honor 100 ho má spíše čtvercový na rozdíl od verze Pro, která ho má jako ovál.

Dostupnost nových telefonů se pravděpodobně dozvíme až v den jejich uvedení. Nicméně není moc pravděpodobné, že se podívají na náš trh. Honor do Česka vypouští číselné modely s lichými čísly vždy jednou ročně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, 4gnews.pt

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *