Nové skládačky od Oppa vydrží až 1 milion ohybů

Oppa
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Oppo vzalo trh se skládacími telefony útokem. Dokonce tak velkým, že už si skládačku od Oppa pořídíte bez větších problémů i v České republice, což nebylo v minulosti úplně zvykem. My jsme pro vás recenzovali i model Oppo Find N2 Flip, který je naprosto skvělý. Avšak nejnovější zprávy se týkají modelů Oppo Find N3 a Oppo Find N3 Flip, které disponují inovativními skládacími obrazovkami. Ve snaze si získat důvěru zákazníků zajistilo Oppo testování u TUV Rheinland ohledně ohýbání jeho nejnovějších zařízení.

TUV Rheinland je docela známá testovací společnost, která potvrdila, že Find N3 Flip i Find N3 vydrží minimálně 1 milion ohnutí, což představuje významnou životnost pantu v zařízení. Zajímavé je, že když Oppo uvedlo svůj model Find N3 Flip, tak tvrdilo, že pant vydrží 600 000 ohnutí. To společnost popsala jako ekvivalent otevření a zavření telefonu 100krát denně s předpokládanou životností 16 let. Ovšem podle testu TUV Rheinland tohle úplně neplatí, protože podle něj je to až téměř dvojnásobné číslo. Neustálý technologický pokrok překonává praktickou životnost smartphonů.

Specifikace Oppa Find N3 Flip

Vnějšek Findu N3 Flip tvoří 3,26palcový menší displej chráněný vrstvou odolného skla Corning Gorilla Glass Victus. Na tomto displeji můžete ovládat fotoaparát, přečíst si příchozí zprávy nebo se podívat do kalendáře na plánované události. Po rozevření véčka se vám ukáže v plné kráse 6,8palcový LTPO AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Uvnitř zařízení je vlajkový procesor MediaTek Dimensity 9200, který slibuje rychlý a spolehlivý výkon celého zařízení. Ten bude spolupracovat s 12GB RAM a 256GB interním úložištěm. O dostatečnou výdrž se zas stará baterie s kapacitou 4300 mAh, která se nabíjí pomocí 44W rychlého nabíjení SuperVOOC.

Bohužel ani jedno z véček ještě není dostupné v Česku, ale předpokládáme, že to se časem změní. Nyní u nás seženete pouze model Find N2 Flip.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *