Uniklé záběry z loupeže v GTA 6 ohromují fanoušky

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Píše se rok 2030. Novinky ohledně traileru na GTA 6 stále neexistují, a tak se musíme spokojit s drobnými střípky, kterými nás obdarovávají zasvěcenci a leakeři z Rockstaru. Doufejme, že v roce 2030 nebudeme stále tančit tuhle písničku, ale člověk nikdy neví. Díky bohu tedy za uniklé záběry z hraní, které nám ukazují, že ačkoli je čekání únavné, na hru se vyplatí počkat.

Takzvané uniklé in-game záběry se dostaly na Twitter a fanoušci z nich, v pravém twitterovém stylu, nejsou v pořádku. Klip je krátký, má pouze pár minut, ale během těchto minut můžeme vidět, jak intuitivní bude hratelnost a jak působivě vypadá grafika. Od jeho nahrání příspěvek lajklo více než 32 tisíc uživatelů a toto číslo neustále roste s tím, jak se další a další natěšení fanoušci snaží zahlédnout možné záběry z hraní.

AKTUALIZACE 6.11.2023

Pokud se Vám video přes Twitter nespustí, tak z toho důvodu, že Rockstar Games nechal video zablokovat s nárokem na autorská práva.Přestože vše nasvědčuje tomu, že hra bude po uvedení na trh přijata kladně, někteří hráči se na grafiku vrhají s tím, že vypadá „jako Watch Dogs 2“. Ačkoli to bylo myšleno jako urážka, fanoušci na takovou zbytečnou negativitu rychle zareagovali: „Na to, že Alpha debug footage vypadá jako Watch Dogs 2, je šíleně dobrá. Představte si finální verzi.“ S tímto názorem se ztotožnil i další fanoušek, který zároveň dodal, že když vyšla pre-Alpha verze GTA V, „vypadala jako hra na mobil“, čímž zdůraznil, jak ohromující grafika na těchto uniklých záběrech ve skutečnosti je.

Bez ohledu na to, co si o těchto „uniklých záběrech“ myslíte, je důležité postupovat opatrně a předpokládat, že jsou buď staré, falešné, nebo se na nich stále pracuje. I když chceme věřit, že veškerý uniklý obsah GTA 6 je skutečný, stejně jako animace postav, které ohromily hráče svou realističností, víme, že může jít o podvrh. Pokud jsou pravdivé, je to úžasné, ale pokud ne, takový je život dlouholetého fanouška.

Díky bohu, že máme senzační momenty z klasických her GTA, jako je Vice City, které nás v tomto chmurném období utěší. Sportovní soundtrack je neuvěřitelný, a tak si můžeme alespoň vychutnat pár absolutních pecek, zatímco budeme doma brečet nedočkavostí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: tech.hindustantimes.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 1.6 / 5. Počet hodnocení: 49

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,
6 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *