Nové úniky informací o GTA 6: odhalování vozidel, loupeže ve stylu Bonnie a Clydea, zločiny politických rozměrů a další zajímavosti

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Uniklé informace o GTA 6 naznačují zločin bílých límečků, praní špinavých peněz, hackerské nástroje, odhalování vozidel, loupeže ve stylu Bonnie a Clydea a policejní rozpoznávací systém. Tohle všechno může být do jisté míry revoluční.

Hra GTA 6 již v herním průmyslu vzbudila velký rozruch. Pozornost o titulu se podařilo upoutat několika úniky. Nyní se na internetu objevilo několik čerstvých úniků, které naznačují, že GTA 6 možná představí zločin bílých límečků, praní špinavých peněz, hackerské nástroje, odhalování vozidel a velkolepé loupeže ve stylu Bonnie a Clydea.

Společnost HT Tech uvedla, že se objevily informace o tom, že by hra GTA 6 mohla nabízet možnosti vydělávání peněz prostřednictvím zločinu bílých límečků. Uniklá videa z hraní naznačují, že hra bude obsahovat nemovitosti a podniky, které lze koupit a které by mohly být potenciálně využity k praní špinavých peněz.

Ve dříve uniklém videu Hank’s Waffles byl u nemovitosti myčky spatřen symbol pračky s logem „$“, což naznačuje možnost, že hráči kupují nemovitosti s primárním cílem praní špinavých peněz ve hře, uvedla publikace. Něco podobného známe i z předchozích dílů GTA.GTA 6 by údajně také mohlo obsahovat určité prvky hackování inspirované hrou Watch Dogs od Ubisoftu, což je další hra s otevřeným světem, která je podobná sérii Grand Theft Auto. V úniku, který odhalil Tom Henderson, bylo odhaleno, že ženská postava Lucia vlastní různá zařízení, včetně rušičky sledovacích zařízení, obchvatu imobilizéru, USB disku a automatického vytáčení, která by mohla být použita k hackování vozidel.

V GTA 6 by hráči mohli mít možnost prozkoumávat a odhalovat různá vozidla. Existují náznaky, že by hra mohla obsahovat kompendium vozidel, jak bylo vidět na dříve uniklém videu, kde Jason vstupuje do Maibatsu Sanchez a zpráva v pravém dolním rohu potvrzuje objevení nového identifikátoru pro vozidlo, dodala zpráva.

Pro ty, kteří se v GTA 6 potýkají s finančními omezeními, by loupeže mohly představovat jednoduchý způsob, jak rychle nashromáždit bohatství, zejména vzhledem k očekávané dynamice mezi dvěma hlavními postavami, která připomíná Bonnie a Clydea.

Uniklé informace naznačují, že hráči budou mít možnost vydávat během loupeže pokyny svému partnerovi, například nařídit mu, aby se vzdal nebo zůstal stát. Obě postavy prý navíc budou mít u sebe „pytle na kořist“, do kterých budou ukládat nepoctivě utržené peníze a zlato. Kromě toho by mohl fungovat systém sdílení, který oběma postavám umožní vyměňovat si předměty, jako je jídlo, munice, spotřební materiál, a dokonce i zbraně.

Mohlo by vás zajímat

Je důležité mít na paměti, že všechny poskytnuté informace vycházejí z úniků a fám a je třeba je brát s určitou dávkou skepse. Doposud nebylo nic oficiálně potvrzeno a všechny tyto informace pochází z uniklých vývojářských videí, které v loňském roce uloupil hacker studiu Rockstar Games.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamesradar.com, gamingbible.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *