Nově vyrobené modely série Huawei P50 postrádají jednu důležitou věc. Poznáte jakou?

Huawei P50
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Řady Huawei P50 jsme se dočkali již minulý rok v červenci. Bylo od ní hodně očekávání a dá se říci, že je naplnila. Bohužel už to není lepší s vybavením, kdy Huawei do této řady nemohl vložit to nejlepší, co má. Hodně z nás to mrzelo, ale pořád je to lepší, než kdyby Huawei skončil úplně.

V této řadě najdeme modely Huawei P50 a Huawei P50 Pro, ke kterým se později připojil model Huawei P50E. Prozatím jsme se nástupců této řady ještě nedočkali, ale očekáváme, že příští rok dorazí. V tuto chvíli se dokonce zdá, že nejnovější várka telefonů bude mít nepatrný rozdíl od současných variant.


Nenechte si ujít:


Fotografií poslední várky modelů P50 jsme se nedávno dočkali na oficiální internetové stránce společnosti Huawei, kterou je VMall. Když se na fotografii podíváte, tak na první pohled asi nic neuvidíte, ale když se podíváte pořádně, tak uvidíte, že na zadní straně zařízení chybí nápis Leica. Tento nápis se nacházel na všech vlajkových telefonech společnosti Huawei již od roku 2016. Tento rok byl odstraněn z toho důvodu, že Leica začala spolupracovat se společností Xiaomi, která je velkým konkurentem pro Huawei v domovské Číně.

Řada P50 byla poslední, která se ještě týkala spojení Huawei – Leica, nyní, jak se zdá, tak už je partnerství opravdu u konce a Huawei si bude muset vystačit sám. Prozatím na zádech řady P50 žádné logo nenajdeme, ale to se může časem změnit. Huawei v červenci tohoto roku představil svou novou fotografickou značku, která se jmenuje Huawei Imaging XMAGE. V budoucnu bychom se této značky měli na telefonech Huawei dočkat. Tímto krokem chce čínský technologický gigant ukázat, že je dostatečně zdatný a zkušený natolik, aby se dokázal v oblasti fotoaparátů sám orientovat.(Ještě s nápisem Leica) Zdroj fotografie: Svět Huawei

Mě tento krok překvapil, ale spíš bych se začal zaměřovat na nový model společnosti Huawei v podobě Huawei Mate 50 Pro.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *