Unikl pravděpodobný měsíc představení Huawei Mate 70. Pokusí se Huawei opět sestřelit iPhone?

Huawei
Zdroj: Huawei

Není překvapivé, že Huawei už nyní pracuje na dalších generacích svých telefonů. Nyní už je jasné, že na jaře se dočkáme vlajkového modelu řady P70. Následně později ke konci léta se dočkáme další vlajkové řady Mate 70. A ačkoli se může zdát, že podzim je ještě daleko, tak technologické společnosti na svých vlajkových telefonech pracují i rok a půl dopředu.

Minulý rok na podzim čínský technologický gigant představil řadu Mate 60, do které patří modely Mate 60, Mate 60 Pro, Mate 60 Pro+ a Mate 60 RS Ultimate. S prvními informacemi o těchto telefonech přišel tenkrát leaker Smart Pikachu na sociální síti Weibo. A proto není překvapivé, že nejinak je tomu i tentokrát. Smart Pikachu totiž ve svém úniku uvádí, že Huawei plánuje představení na září, což je v souladu se všemi předpoklady. V tento měsíc totiž byla uvedena i řada Mate 60 minulý rok.

Huawei uvede hned několik modelů

V úniku ovšem nestojí jenom pravděpodobný měsíc představení nadcházející řady, ale také lehké informace o ní samotné. Bude se skládat ze tří modelů – Mate 70, Mate 70 Pro a Mate 70 Pro+. Dále jsme se dozvěděli, že bude výkonnější než Apple iPhone 16. To je tvrzení, které je v souladu s novou zprávou. Podle té Huawei pracuje na novém čipu Kirin, který bude exkluzivně uveden právě v Mate 70. A dále můžeme usoudit z tvrzení o větší výkonnosti to, že Huawei chce převzít otěže od Applu v Číně. A to se klidně stát může, jelikož minimálně v Číně jsou jeho telefony už víceméně plnohodnotné.

Po minulých letech je hezké vidět, že se Huawei zase začíná dařit. Minulé roky byly kritické, které společnost úspěšně „přežila“. A její pokrok v polovodičových technologiích je rovněž úžasný a pro Spojené státy děsivý.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, phoneinto.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *