Nový Flip od Samsungu má specifikace vlajkové lodi

Flip
Zdroj: Samsung

Samsung vládne globálnímu trhu se skládacími telefony. Zatímco se mu v Číně moc nedaří na úkor Huawei, tak ve zbytku světa je to jinak, protože všude jinde je nejoblíbenějším prodejcem skládaček. Už uplynulo několik let od doby, co jihokorejský gigant představil svou první skládačku s tím, že nyní pro nás chystá šestou generaci jeho skládacích zařízení. Klade jí takovou váhu, že dokonce zrušil svou řadu Note, aby se skládacím smartphonům mohl více věnovat.

Nová generace skládaček bude jako obvykle odhalena v létě. Počítáme s tím, že to bude někdy na konci července jako obvykle, ale je možné, že to bude ještě jinak. Chystané telefony jsou Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6. Ale nyní, ještě před oficiálním představením, unikly na testovací platformě GeekBench zásadní údaje.

Chystaný Flip jihokorejského giganta se objevil na GeekBench rovnou i s jeho skóre z testu Vulcan. Konkrétně se tam ukázal s číslem modelu SM-F741U a procesorem Snapdragon 8 Gen 3. V testu chystaný telefon dosáhl na úctyhodných 15 084 bodů. To je dáno i tím, že Flip 6 měl vylepšenou verzi Snapdragonu 8 Gen 3, o které ještě nic moc nevíme. Časem se dozvíme více ještě informací.

Nový Flip dorazí s tím nejlepším

Vlajkový procesor funguje v kombinaci s 8GB RAM. Dalším aspektem, který stojí za zmínku, je uživatelský přívětivý software ONE UI 6.1 založený na Androidu 14. Bohužel jsme se z databáze nedozvěděli žádné detaily týkající se nového telefonu. Jediné, co můžeme dodat, tak snad jen to, že únik z minulého měsíce tvrdil, že zařízení přijde s 512GB interním úložištěm a 12GB RAM.

Uvnitř samotného Flipu najdeme buď Snapdragon 8 Gen 3 nebo Exynos 2400. První jmenovaný čip je pro americký trh a druhý pro zbytek světa. Telefon má mít 4000mAh baterii a 120Hz displej, a to jak ten vnitřní, tak i vnější.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: tomsguide.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *