Nový Huawei Enjoy 60 dostal procesor Kirin a 6000mAh baterii

Huawei Enjoy 60
Huawei Enjoy 60 / Zdroj fotografie: Huawei

Na včerejší konferenci jsme se dočkali po dlouhé době zařízení s procesorem Kirin. Byla to opravdu velká akce, na které se uvedl nový tablet, hodinky, sluchátka atd. Huawei Enjoy 60 je jedním ze 4 telefonů, které se tam rovněž ukázaly. Je to nový přírůstek do střední třídy s obří 6000mAh baterií a vzhledem modulu fotoaparátu podobnému řadě Huawei Nova. Pojďte se podívat se mnou na všechny specifikace.

Nový smartphone vypadá obyčejně, ale pěkně. Jak se říká: „V jednoduchosti je krása.“ Na zadní straně najdeme modul fotoaparátu, který má zlatá kolečka a uprostřed nápis 48MP. Je zakřivená a pravděpodobně ze skla. Na pravé straně je jako klasicky kolébka hlasitosti a tlačítko napájení. V něm nalezneme také integrovaný snímač otisků prstů. Displej nového zařízení se může chlubit tenkými rámečky na stranách a výřezem ve tvaru kapky nahoře uprostřed.

Huawei Enjoy 60
Huawei Enjoy 60 / Zdroj fotografie: Huawei

V poslední době je normální to, že každý smartphone od Huawei nemá podporu 5G a Google služeb. A tento není výjimkou. Bohužel se budeme muset spokojit s pouhým 4G, ale myslím, že s tím většina fanoušků čínské společnosti problém mít nebude. Displej nabízí rozlišení 1600 x 720 pixelů, je velký 6,75 palců a nabízí obnovovací frekvenci 60 Hz.

Huawei Enjoy 60
Zdroj fotografie: Huawei

Uvnitř smartphonu je procesor HiSilicon Kirin 710A, který funguje v kooperaci s 8GB RAM a 128/256GB interním úložištěm. V oblasti fotoaparátů je to už bohužel slabší, jelikož je dostupný pouze 48MPx hlavní fotoaparátu a 2MPx hloubkový, který je určen pro rozostření pozadí. Uprostřed nahoře displeje je 8MPx kamerka. Masivní 6000mAh baterie bude dobíjena pomocí 22,5W nabíjení. Zařízení ihned po zapnutí běží na nejnovějším HarmonyOS 3.

Huawei Enjoy 60
Modul fotoaparátu působí prémiově / Zdroj fotografie: Huawei

Cenovka nového smartphonu je stanovena na 190 USD za verzi 8 GB + 128 GB. Vyšší verze s 256GB interním úložištěm stojí 219 USD. Dostupný bude v černé, zlaté a modré barvě. Není pravděpodobné, že se do Evropy podívá, jelikož řada Enjoy tady pravidelně nebývá dostupná.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *