Nový skládací telefon od Honoru bude cílit na ženy

Telefon
Ilustrační fotografie / Zdroj: Oppo

Honor konečně potvrdil oficiální vydání nového skládacího zařízení Magic Flip V 13. června v Číně. I když čínský gigant uvedl některé konfigurace nadcházejícího zařízení, tak pořád máme nejasnosti ohledně čipové sady. Další čínská společnost, Xiaomi, údajně rovněž pracuje na novém skládacím zařízení ve stylu Flip.

Leaker, Digital Chat Station, uvedl, že Vivo a Oppo tento rok pravděpodobně nepředstaví nové skládací telefony. Je to z toho důvodu, že výrobní náklady jsou moc velké a ani jedné ze společností se nevyplatí skládačky ve stylu Flip prodávat. Obě značky minulý rok na trh uvedly Vivo X Flip a Oppo Find N3 Flip. My jsme v minulosti měli na testování v redakci od Oppa Find N2 Flip a jednalo se o zajímavé zařízení. Je škoda, že si Oppo dává pauzu.

Skládací telefon od Honoru vypadá nadějně

Leaker dále na čínské sociální síti Weibo uvedl, že jak skládačka od Honoru, tak i ta od Xiaomi má velký externí displej. Honor Magic V Flip bude zaměřen na ženy, přičemž jeho nejvyšší konfigurace nabídne 12GB RAM a 1TB interní úložiště, přičemž má mít výkon dostatečný, nikoli špičkový. Je tedy pravděpodobné, že nedostane vlajkový čip anebo ano, ale z minulých let. Značka již potvrdila, že bude k dispozici ve dvou dalších variantách – 12 GB + 256 GB a 12 GB + 512 GB. Úniky odhalily, že bude mít 4800mAh baterii, 66W rychlé nabíjení a 50Mpx hlavní fotoaparát. K dispozici bude v černé, bílé a růžové barvě.

Na druhou stranu Xiaomi staví svůj nadcházející model uvede jako čistou vlajkovou loď. Podle zpráv bude mít čip Snapdragon 8 Gen 3, 50Mpx hlavní snímač a 60Mpx teleobjektiv s 2x optickým zoomem. Na přední straně bude mít nový Mi Mix Flip 32Mpx selfie kamerku s tím, že dorazí s 67W rychlým nabíjením.

Konkurence se začíná na trhu se skládacími zařízeními zvětšovat, což je jenom dobře. Čím větší konkurence bude, tak tím lepší telefon dostaneme.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *