O slovo se hlásí Huawei a jeho nové hodinky

hodinky
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei byl v minulosti populární pro jeho telefony, které vyčnívaly především v oblasti fotografií. Tomu už bohužel vzhledem k sankcím odzvonilo, a tak si teď na trhu čínská společnost hledá místo někde jinde. A tím místem jsou hodinky, které dříve populární nebyly, ale s příchodem řady Watch GT2 se vše změnilo.

Design hodinek vypadal skvěle, a ač zařízení nenabízelo takové funkce, jaké má třeba Apple, tak si stejně zákazníky našlo. Jednoduše – kvalitní propracování a nízká cena stačily k tomu, aby se Huawei dostal do širokého povědomí veřejnosti. Je to už před dva roky, co Huawei představil řadu Watch Fit. Ta už zpočátku cílí především na fitness lidi s tím, že to jsou na půl hodinky a na půl náramek. Od toho se odvíjí i cena a horší funkce. Nicméně, i přesto si dokázala získat oblíbenost a Huawei je tady pro nás s již třetí generací.

Čínská společnost na Twitteru vypustila do světa obrázek s nám neznámými hodinkami. A přestože jsme se nedozvěděli žádné informace o nich, tak je hned několik věcí, které s řadou Watch Fit korelují. Ale ještě než si je řekneme, tak si ještě přeložme, co Huawei k novým hodinkám napsal: „Zaplaví nás vlna svěžesti a my se nemůžeme dočkat, až stáhneme roušku tajemství a brzy ji odhalíme.“

https://twitter.com/HuaweiMobile/status/1680910246561173507

Řada Watch Fit je známá svým sportovním a náramkovým vzhledem, které nové zařízení na základě obrázku splňuje. Dalším faktem je to, že jsme se jí dočkali každý rok v červenci, a tak nějak nějak dává smysl, když to bude tento rok stejně. Loňská generace hodinek měla obdélníkový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,74 palců a HD rozlišením. Dokonce byla voděodolná až do padesáti metrů, s čímž můžeme počítat i tento rok.

Je možné, že Watch Fit 3 přijdou s nějakým vylepšením, jako je novější měřič srdečního tepu nebo senzor pro zjišťování okysličení krve. Jejich cenu očekáváme někde okolo 3000 Kč.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *