Oblíbenost Pokémonů roste. Samsung představil obal na sluchátka s motivem Pokéballů

Samsung
Zdroj fotografie: Pokémon/Nintendo/Creatures/GAME FREAK

Produkty od Samsungu jsou oblíbené po celém světě. Společnost, která s ním začne spolupracovat, tak může očekávat vyšší zisky, čeho si je zřejmě vědomé i Nintendo. A proto s ním už dlouhodobě spolupracuje na různých tematických gadgetech. Avšak primárně jsou tyto gadgety dostupné pouze na domácím trhu Samsungu v Jižní Koreji. O to více může běžné uživatele překvapit fakt, že Samsung nedávno představil nová pouzdra na sluchátka Galaxy Buds ve Španělsku.

Pouzdra jsou Eco-Friendly ve tvaru s ikonickými designy Ultraball, Greatball a Masterball. Pokud jste věrný fanoušek pokémonů nebo hrajete hru Pokemon Go, tak určitě tyto názvy znáte. Pouzdra nejvíce vynikají v tom, že jsou kompatibilní hned s několika modely Galaxy Buds. Mezi tyto modely patří Buds 2 Pro, Buds Pro, Buds 2, Buds Live a Buds FE. Nová pouzdra tedy pokryjí širokou škálu různých zařízení. Jen bohužel ještě nevíme, zdali budou nová pouzdra dostupná také v Česku nebo jsou omezena pouze na Španělsko. Je možné, že v rámci zjištění prodejů budou nová pouzdra dostupná pouze ve Španělsku s tím, že se časem rozšíří napříč Evropou.

Samsung
Zdroj fotografie: Pokémon/Nintendo/Creatures/GAME FREAK

Samsung ví, co dělá

Design inspirovaný různými druhy Pokebállů vzdává hold legendárním videohrám Pokémon a samotnému anime. V posledních letech se začínají pokémoni opět těšit přímo obří popularitě, což lze vidět na mnoha sociálních sítích, včetně TikToku nebo Facebooku. Je možné, že i z toho důvodu se Samsung rozhodl k expanzi do Evropy. Španělsko je totiž jednou ze zemí, kde jsou pokémon karty dodávané i ve španělštině, takže jejich popularita je tam znát. Pouzdra jsou dostupná v modré, fialové a žluté variantě. Samotné pouzdro je vyrobeno z recyklovaných materiálů.

Samsung
Zdroj fotografie: Pokémon/Nintendo/Creatures/GAME FREAK.

Cena nových pouzder je téměř 40 euro a lze je zakoupit na oficiálních stránkách značky. Dá se očekávat, že zpočátku budou mít nová pouzdra spíše menší dostupnost, a to z toho důvodu, že jihokorejský gigant zatím zkouší, jestli se v Evropě uchytí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, news.samsung.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *