OnePlus se stalo nejrychleji rostoucí značkou na poli se smartphony

OnePlus
OnePlus 10T / Zdroj fotografie: OnePlus

V dnešních dnech spotřebitelé na celém světě chtějí mít telefon co nejdéle, a tak cyklus dlouhodobé výměny telefonů začíná být stále populárnější. Lidé v dnešní době šetří, kde se dá a smartphony nejsou výjimkou. Nicméně se jen přeci našla alespoň jedna společnost, která tento trend poměrně hodně vyvrací. OnePlus, pod vedením prezidenta Li Jie, oznámilo, že v roce 2023 dosáhlo meziročního růstu o neskutečných 260 %, čímž se stala nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na trhu.

Li Jie připisuje tento úspěch strategii společnosti založené na třech silných produktech. Těmi jsou OnePlus 11, OnePlus Ace 2 a Ace 2V. To jsou produkty, které byly oceněny pro svůj výkon v poměru s cenou, která se pohybuje mezi 300 až 700 USD. I když OnePlus v minulosti čelilo nějakým kontroverzím, tak zůstalo odhodlané vytvářet dobré a kvalitní produkty pro své zákazníky. To se mu nyní vyplácí.

Kromě poděkování svým uživatelům za podporu Li Jie také slíbil další překvapení od společnosti v nadcházejících měsících roku 2023. Tohle oznámení je vskutku osvěžující v kontrastu s umírajícím trhem smartphonů, za který může především pandemie a globální recese. Úspěch společnosti můžeme přičíst také jeho silné online přítomnosti. Oficiální vlajkový obchod společnosti na JD.com a Tmall zaznamenal výrazný nárůst návštěvníků.

Když se na to podíváme celkově, tak opačný trend OnePlus v roce 2023 v porovnání s jinými společnostmi ukazuje, že si může každý vést alespoň trochu dobře, když bude plnit očekávání svých zákazníků.

V Česku není tato společnost až tolik populární a řekl bych, že nezaslouženě. Je sice pravdou, že nevydává tolik telefonů, ale o to kvalitnější zas jsou. Xiaomi hraje na kvantitu, OnePlus na kvalitu a Samsung se snaží skloubit oboje. Jsem zvědavý, s čím čínská společnost přijde dále. Máte rádi OnePlus a dokázali byste si ho představit jako svůj hlavní telefon nebo ne? Napište mi to do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *