WhatsApp spouští upozornění na aktualizace informačních kanálů. Další krůček k firemní komunikaci

WhatsApp
Autor: Torsten Dettlaff / Zdroj: Pexels

WhatsApp je oblíbená služba pro zasílání rychlých zpráv, která se neustále snaží zlepšovat své uživatelské prostředí. Tým vývojářů neúnavně pracuje na opravách chyb a přidávání nových funkcí. A nedávno vydal novou beta verzi aplikace pro uživatele systému Android.

Jednou z hlavních funkcí, které WhatsApp testuje, jsou kanály. Tato funkce umožňuje lidem a organizacím posílat svým odběratelům důležité zprávy. Správci mohou v kanálech posílat text, fotografie, videa, nálepky a ankety. Zatímco v současné době je tato funkce testována pouze v Kolumbii a Singapuru, WhatsApp ji plánuje rozšířit i do dalších zemí.

WhatsApp Beta pro Android představuje novou funkci, která uživatele upozorní na dostupnost kanálu

Ve verzi 2.23.15.11 beta se některým uživatelům zobrazuje nová zpráva, která je informuje o tom, kdy budou informační kanály k dispozici. Jedná se o novou a pro tuto aplikaci neobvyklou funkci. Jelikož ještě nikdy předtím neinformovala uživatele o dostupnosti nové funkce. To ukazuje, že tým vývojářů investuje zejména do toho, aby kanály byly úspěšné.

Cílem aplikace je poskytnout lidem a organizacím jednoduchý, spolehlivý a soukromý způsob komunikace s jejich odběrateli. Upozorňováním uživatelů na dostupnost kanálů chce aplikace usnadnit registraci a přijímání důležitých aktualizací.

Vydání verze 2.23.15.11 beta je důkazem toho, že společnost WhatsApp je odhodlána zlepšovat své služby. A poskytovat uživatelům co nejlepší zážitek. Aplikace WhatsApp jistě zůstane oblíbeným a nezbytným nástrojem pro komunikaci po celém světě. Díky zavedení kanálů a dalších nových funkcí.

Kromě kanálů představila společnost ve verzi 2.23.15.11 beta také další nové funkce. Například nové emotikony a přepracovanou funkci archivu. Cílem těchto nových funkcí je ještě více zpříjemnit a zefektivnit uživatelský zážitek.

Celkově je aplikace WhatsApp výkonným komunikačním nástrojem, který se neustále vyvíjí, aby vyhovoval potřebám svých uživatelů. Díky zavedení kanálů a dalších nových funkcí bude WhatsApp jistě i nadále špičkovou volbou pro zasílání rychlých zpráv a komunikaci po celém světě.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: wabetainfo.com, tuttoandroid.net

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *