Peklo zamrzlo! Huawei představilo smartphone s vlastním Kirin procesorem

Huawei Kirin
Huawei Enjoy 50 / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei Enjoy 50 je nejnovější smartphone, který obsahuje novou čipovou sadu Kirin. Nedávné rozebrání tohoto zařízení za účelem průzkumu, však přineslo důležité potvrzení o novém čipsetu Kirin. Na tento moment se čekalo velmi dlouho.

Podle zveřejněných informací dosáhl Huawei Enjoy 50 se stejným procesorem vyššího skóre Antutu než jeho předchůdce. Nové informace odhalují, že telefon Huawei používá nový čipset Kirin 710 a jeho vylepšenou verzi Kirin 710A.Někteří technologičtí nadšenci se domnívají, že číselný model Kirinu odráží změny, které jsou následující:

     Kirin 710 (HI6260GFCV100)

     Kirin 710F (HI6260GFCV101)

     Kirin 710A (HI6260GFCV131)

     Kirin 710 (Nový model) (HI6260GFCV131H)

Huawei Kirin
Zdroj fotografie: ITHome

Díky rozebrání smartphonu máme na obrázku možnost vidět procesor se sériovým číslem čipsetu Kirin. Podle číselných údajích na čipsetech Kirin se dá snadno zjistit datum výroby, které představuje rok a týden. S touto čipovou sadou však Huawei zřejmě nechce ukazovat skutečný čas výroby a skrývá některé zásadní informace včetně místa původu.

Proto se nejspíše jedná o nový procesor Kirin a existuje vysoká šance, že půjde o vylepšený čip Kirin 710A určený pro nadcházející cenově dostupná zařízení.

Huawei Enjoy 50:

Pojďme si říci více o tomto telefonu, na kterém byl tento čipset nasazen. Huawei Enjoy 50 je vybaven 6,75palcovým LCD displejem s rozlišením HD+ a výkrojem pro selfie fotoaparát ve tvaru kapky vody. Telefon má duální zadní fotoaparát 13MP + 2MP spolu s 8MP fotoaparátem, který je určený pro selfie. Telefon obsahuje velkou 6000mAh baterii s podporou 22,5W superrychlého nabíjení.

Telefon přichází na trh s operačním systémem HarmonyOS 2.0 spolu se zvukovým systémem Huawei Histen 6.1 pro maximální audio možnosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *