Pokažený víkend a slzy na krajíčku. Plánované vydání GTA 6 se nám vzdaluje

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Grand Theft Auto VI se dočkalo velkolepého odhalení již v prosinci loňského roku. Od chvíle, kdy se objevil první trailer, se na datum vydání čekalo s velkým napětím. GTA 6 se může stát nejvýdělečnější hrou následujícího roku.

Nuže, očekávané pokračování od Rockstar Games má konečně zúžené okno vydání, podzim 2025. Tato zpráva přichází navzdory předchozím několika zvěstem, které naznačovaly potenciální vydání ihned na začátku roku 2025.

Společnost Take-Two Interactive si je jistá uvedením GTA 6 na trh na podzim 2025

Mateřská společnost Rockstar, Take-Two Interactive, vyjádřila důvěru v nový cíl vydání během své poslední zprávy o příjmech. Generální ředitel Strauss Zelnick tento optimismus zopakoval v rozhovoru. Generální ředitel uvedl závazek dodat hru do podzimu 2025. Díky tomu se vyvrací ještě pár dní staré spekulace od několika youtuberů, kteří věřili v odložení GTA 6 na rok 2026.

První oficiální trailer na GTA VI, odehrávající se ve fiktivní floridské metropoli Leonida, získal na YouTube rekordní počet zhlédnutí během 24 hodin od vydání. Představoval hlavní hrdiny hry: Lucia a mužskou postavu, pravděpodobně jménem Jason. Pokud vám trailer unikl, níže jej přikládáme ke zhlédnutí.

O datu vydání GTA 6 se spekuluje už od jeho odhalení. Podporovaly je aktualizace webových stránek a interní diskuse ve společnosti Rockstar týkající se jejich politiky návratu do prodeje. Zdá se však, že jak společnost Take-Two, tak Rockstar jsou odhodlány dosáhnout svého cíle na podzim 2025.

Zatímco první vydání bude na PlayStation 5 a Xbox Series X/S, hráči na PC si mohou počkat. Pro PC verzi dokonce nemáme ani přesný časový rámec. Doufejme, že uvedení GTA 6 na PC nebude mít podobný příběh jako GTA V. Pro doplnění, předchůdce byl poprvé uveden na konzole v roce 2013, ale PC hráči si museli počkat až do roku 2015. Nutno ovšem podotknout, že PC verze byla lepší než ostatní. Takže tak či onak, čekání se vyplatilo.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: 80.lv, vg247.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *