Přinášíme několik tipů pro efektivnější používání vyhledávače Petal Search

Petal Search
Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Platforma Petal Search od Huawei je tu s námi téměř tři roky. Od vzniku své existence získala mnoho fanoušků a stálých uživatelů. Díky ní lze na telefonech Huawei vyhledávat aplikace a hry ke stažení. Kromě toho ale poskytuje ještě další funkcionality, o kterých jste neměli ani tušení. Popravdě není den, aby nám nedorazil do redakce dotaz, jak s touto aplikací pracovat. Proto přinášíme několik tipů, jak ušetřit svůj čas a využívat funkce této aplikace naplno.

Nakupujte pomocí fotoaparátu

Pokud přemýšlíte, kde vaše kamarádka koupila svou novou kabelku, nebo odkud má kolegyně novou bundu, nemusíte nutně sbírat všechnu svou odvahu a ptát se jich. Cokoli jednoduše naskenujte pomocí fotoaparátu a rovnou necháte Petal Search srovnat i ceny.

Překládejte v reálném čase

Díky Petal Search se už nemusíte obávat, že byste nerozuměli jídelnímu lístku nebo informacím na letišti. Stačí namířit fotoaparát na text, který chcete přeložit, a vybrat vámi preferovaný jazyk, ve kterém si chcete text přečíst. Překlad vidíte na obrazovce v reálném čase.

Tato funkce zvládne přeložit i text v telefonu. Přidržte prst na odstavci, který chcete přeložit, a vyberte preferovaný jazyk. Aby vám to fungovalo, nezapomeňte v nastavení aplikace aktivovat „On screen lens“ a můžete začít.

Petal Search
Zdroj: Petal Search

Cestujte výhodně

Využívejte Petal Search k rychlému porovnávání cen ubytování, letenek i pozemní dopravy. Je to jednoduché. Stačí zadat, co právě hledáte, a zobrazí se vám nejrůznější možnosti a ceny. Pokud navíc použijete anonymní vyhledávání, můžete dosáhnout ještě nižších cen letenek. Anonymní režim zapnete kliknutím na tlačítko „Já“ a výběrem jeho zapnutí z nabídky.

Buďte v obraze

Na základě vybraných informačních modulů a díky zaintegrované umělé inteligenci si můžete být jistí, že vám jen tak něco neuteče. Váš newsfeed na domovské stránce se neustále aktualizuje a je plně přizpůsobený tomu, co vás zajímá. Čím víc sledujete a procházíte novinky, tím lépe přizpůsobené informace na domovské stránce máte. Můžete si tak být jisti, že články pocházejí z vašich oblíbených médií a jsou relevantní.

Vyzrajte nad svými zvědavými dětmi

Asi všichni rodiče dají čas od času dětem do ruky svůj smartphone, aby je na chvilku zabavili. Jak ale zařídit, aby si děti neprohlížely něco, co nemají? Díky Petal Search si můžete být jistí, že internet používají bezpečně a nenarazí na žádný nepřístupný obsah. Jediné, co pro to musíte udělat, je zapnutí funkce striktního omezení.

Jak můžete vidět, Petal Search je skvělým asistentem s rozsáhlými funkcemi, které využijete v jakémkoli okamžiku vašeho života. Navíc naše tipy vám pomohou k ještě lepšímu uživatelskému zážitku. Nezapomeňte je vyzkoušet a užijte si rychlých a efektivních funkcí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *