Řada Huawei Mate 50 dosáhla jednoho milionu rezervací

Huawei Mate 50
Série Mate 40 / Zdroj fotografie: Huawei

Již to jsou tři roky, co má Huawei omezené prodejní schopnosti, ale nevzdává se. Tehdy předběhl Apple a dýchal na záda Samsungu, ale to bohužel rychle skončilo. V květnu 2020 dokonce Huawei vyrobil nejvíce smartphonů ze všech výrobců, ale od té doby pouze padá.

Naštěstí se nevzdal a nedávno uvedl, že 6. září uvede na trh řadu Huawei Mate 50, ve které nás čekají čtyři modely, kterými jsou Mate 50 E, Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS Porsche Design. Jako s nejlevnější variantou počítáme Mate 50 E, kdežto Porsche Design by mělo být jednoznačně nejdražší, ale zároveň designově nejvíce povedené.

První informace o této řadě vypluly na povrch už 22. srpna a to přímo od Huawei. V ten den nám přímo čínský technologický gigant umožnil si v Číně nějaký model z řady Mate 50 rezervovat. Tuto možnost za pouhých pár dní využilo přes milion uživatelů. Z tady tohoto jde vidět, že Huawei se v Číně těší velké popularitě.


Nenechte si ujít:


První specifikace Huawei Mate 50

Z úniků prozatím víme, že Mate 50 bude mít starší 50MPx objektiv, který se jmenuje IMX 766 a je od společnosti Sony. Verze Pro by měla používat variabilní clonu, díky které bude telefon schopen upravit kvalitně světlo pomocí hardwaru. Například může zvětšit clonu za špatných světelných podmínek a zúží v prostředí se silným osvětlením.

Víme, že Mate 50 bude mít 1,5K zakřivenou obrazovku. Důraz bude kladen především na výřez, protože jeho plocha má být větší než u předchozí generace. Údajně má být podobný jako u Mate 20, což je docela zklamáním. Zřejmě není ani důležité zmínit, že se telefon dle všech specifikací dočká podpory rozpoznávání obličeje a sledování polohy.

Zařízení by měla být dostupná ve třech barevných variantách – Bright Black, Glaze White a Obsidian Black. Uvidíme, zdali tato barevná provedení platí pro celou řadu nebo jen pro vybrané modely.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *