Huawei neuhlídal Mate 50 Pro? Na veřejnost unikla jeho cena a různé konfigurace

Huawei Mate 50 Pro
Série Huawei Mate 50 / Zdroj fotografie: RODENT950 (se souhlasem)

Opět se věnujeme zprávám o řadě Huawei Mate 50, tentokrát se však jedná o to nejdůležitější, o ceny. Ano, podle nejnovějších informací se Huawei Mate 50 Pro objevuje na novém údajném uniklém snímku, který nám navíc má ukázat podrobnosti o ceně.

Ačkoli oficiální promo plakát řady Mate 50 Pro z oficiálních stránek stále nepřichází. Nyní se objevila prodejní upoutávka, která popisuje několik aspektů chystaného vlajkového modelu. Pojďme se tedy s těmito aspekty seznámit podrobněji. Bohužel s jistotou nemůžeme potvrdit, že se jedná o plakát z oficiálního zdroje.

Podle promo obrázku ponese zařízení Mate 50 Pro tři ultimátní paměťové varianty. Kromě toho se rozsah paměti RAM v zařízení pohybuje od 8 GB do 12 GB, což nakonec přidá na efektivitě a lepší odezvě výkonu zařízení.

Huawei Mate 50 Pro
Zdroj fotografie: redakce news mydrivers ( se svolením )

Vedle toho plakát zmiňuje tři elegantní barevná provedení telefonů Mate 50 Pro. Přístroj může alternativně přijmout texturu Bright Black, Glaze White a Obsidian Black na celém svém povrchu.

Vzhledem k tomu, že řada Mate 50 je nejnovějším a nejočekávanějším modelem společnosti Huawei, je zřejmé, že bude mít vysokou cenu. Přesto podle informací z plakátu dává společnost svým uživatelům šanci získat zařízení za přijatelnou cenovku.


Bude Vás také zajímat:


Údajný propagační obrázek modelu Mate 50 Pro nabízí informace o prodeji příslušného zařízení. V důsledku toho se Mate 50 Pro začne prodávat pouhé čtyři dny po svém uvedení na trh, tedy 10. září.


Podrobnosti o ceně si můžete prohlédnout níže.

  • Model Mate 50 Pro (8 GB + 256 GB) = 4999 juanů [727,47 USD]
  • Model Mate 50 Pro (12GB + 256GB) = 5499 juanů [800,23 USD].
  • Model Mate 50 Pro (12GB + 512GB) = 5999 juanů [872,99 USD]

Pokud jsou tyto informace skutečně pravdivé, tak se dá očekávat, že společnost díky tomuto kroku půjde po krku konkurenci. Takto nízké cenovky mohou nalákat řadu nových zákazníků, kteří si budou chtít vyzkoušet nejnovější generaci Mate série.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *