Řada Oppo Reno 12 by mohla mít vlastní primární fotoaparát vybavený senzorem od společnosti Sony

Oppo
Zdroj: Oppo

Nedávno byl na světový trh uveden model Oppo Reno 11F, který je pravděpodobně posledním přírůstkem řady Reno 11. Nyní se značka soustředí na řadu Reno 12, jejíž příchod se očekává v červnu letošního roku.

Zpráva z minulého týdne odhalila podrobnosti o čipové sadě uvnitř řady Reno 12. Nyní nový únik od tipaře Weibo 智慧皮卡丘 odhalil některé klíčové specifikace fotoaparátu řady Reno 12. Podle tohoto leakera bude řada Reno 12 vybavena vlastním senzorem fotoaparátu Sony, což naznačuje výrazné zlepšení fotografických schopností. Ačkoli přesné důsledky upgradu fotoaparátu nejsou jasné, spekuluje se o změnách v kvalitě obrazu ve srovnání s dřívějšími modely.

Reno 12 bude poháněn procesorem MediaTek MTK 24M, 12 GB RAM a 256GB úložištěm. Očekává se, že bude mít 6,7palcový FHD 120Hz OLED displej a design se čtyřstranně zakřivenými skleněnými zády. Sestava fotoaparátů by se mohla skládat z 50MP OIS + 8MP duálního zadního fotoaparátu a 50MP selfie kamery, kterou doplní 5000mAh baterie s 67W rychlonabíjením.

U modelu Reno 12 Pro úniky naznačují použití čipsetu MediaTek Dimensity 9200, což znamená odklon od dřívějších spekulací o Snapdragonu. Může sdílet znaky displeje a designu standardního modelu, ale mohl by obsahovat pokročilejší sestavu zadního duálního fotoaparátu s rozlišením 50 Mpx (2x optický zoom) + 8 Mpx a 50Mpx selfie kameru s automatickým ostřením. Očekává se také, že model Pro bude podporovat 5000mAh baterii s 67W rychlonabíjením.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: mysmartprice.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *