Řada Samsung Galaxy S23 by mohla být představena později, než bylo očekáváno

Galaxy S23
Samsung Galaxy Z Flip4 / Zdroj fotografie: Samsung

Poslední dobou máme stále více informací o nové řadě Samsung Galaxy S23. Bohužel ne vždy mohou být nové informace dobrého charakteru, tak jako ta dnešní. Anthony, uznávaný tipster, včera zveřejnil žhavý tweet. Podle tohoto tweetu by řada mohla být představena kdykoli od poloviny do konce února. Na základě všech úniků a certifikačního webu TEENA bylo docela jasné, že řada se naplno ukáže koncem ledna nebo začátkem února. Co tedy způsobí zpoždění nové řady? Je to jednoduché – vedení společnosti se nedokáže shodnout na konečné ceně zařízení.

Pokud sledujete úniky, pravděpodobně už víte, že Samsung jde s řadou Galaxy S23 jinou cestou. Samsung například integruje přetaktovaný čipset Snapdragon 8 Gen 2, který se bude vyrábět v rámci Samsung Foundry. Toto rozhodnutí nakonec povede k vyššímu taktu procesoru. Čipová sada, na které Samsung pracuje, bude údajně běžet na frekvenci 3,32 GHz. Pro srovnání, běžná verze od TSMC běží na 3,2 GHz. To znamená, že i tato zakázková výroba ovlivnila výrobní náklady řady Galaxy S23. A Samsung si možná stále klade otázku, jak velký dopad by to na cenu mělo mít.


Nenechte si ujít:


Podle nejnovějších informací od TEENA bude Samsung Galaxy S23 Ultra dodáván s 200MPx hlavním snímačem. Nedávné úniky však naznačují, že senzor se bude lišit od těch, které se nacházejí v Xiaomi 12T a Motorola Edge 30 Ultra. To jsou další náklady, které by Samsung mohl započítat do konečné ceny nadcházející vlajkové řady.

My se na novou řadu od Samsungu těšíme. Vypadá zajímavě a věříme tomu, že se správnou cenovkou by mohla být trhákem dalšího roku. Dobrou zprávou je také to, že si Samsung dává na konečné ceně záležet. Vždycky je lepší vidět smartphone za správnou cenu, než za nějakou přemrštěnou, která potencionální zákazníky odradí. Máte rádi Samsung nebo si potrpíte na jiné značky? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *