Recenze TrueLife RelaxBack B3 Charge: Masážní polštářek, který vám uleví

TrueLife
Zdroj: Svět Huawei

Za téměř čtyřletou existenci našeho webu jsme tu ještě ani jednou neměli masážní polštářek, což není nic překvapivého, protože na ty recenze moc nevychází. Avšak my jsme to vzali po svém a vyzkoušeli jsme ho. Nedělal jsem si o něm žádné iluze, jelikož problémy se zády úplně nemám a masáže moc nepotřebuji. Čili jsem ho zkoušel jako někdo, pro koho to není nezbytné, ale už nyní vám můžu říci, že mě RelaxBack B3 příjemně překvapil.

V recenzi jsem se pokusil zhodnotit úplně vše. Od samotného vzhledu až po účinnost funkcí, kdybyste náhodou odpověď na svou otázku nenašli, tak mi klidně zanechte komentář a já se na to podívám a pokusím se váš dotaz zodpovědět.

Zdroj: TrueLife

Obsah balení: Všechno na jednom místě

Jako obvykle, tak i u této recenze začnu obsahem balení, které se pochopitelně významně liší od telefonů či sluchátek. Poté, co balení otevřete, tak v něm naleznete samotný masážní polštářek, návlek na masáž nohou a relativně dlouhý kabel USB-C na nabíjení. Shrnul bych to tak, že v balení nechybí nic, a tak nemusíte vůbec přemýšlet nad tím, že byste si něco museli dokupovat. Za to má od nás TrueLife malé plus.

TrueLife
Zdroj: Svět Huawei

Vzhled a provedení: Černý pomocník

TrueLife si pro nás v tomto směru připravilo speciálního pomocníka, kterého využijete v klidu doma, tak i na cestách. Když začnu u návleku na nohy, tak ten se pomocí suchého zipu připojí k samotnému polštářku, vy do něj strčíte nohy a už si můžeme užívat masáže chodidel. Je to jednoduché a intuitivní provedení, které nikomu nebude dělat problém.

Teď se vrhnu na samotný polštářek, který je na spodní straně zcela rovný a vyčuhuje z něj kabel pomocí kterého se nabíjí. Boční strany a tělo je potaženo příjemnou koženkou, která na dotek s kuží působí velmi příjemně a elegantně. Vrchní část, tam kde se ukrývají masážní hlavice je potažena jemnou prodišnou látkou. Jedná se o takovou jemnější síťovinu. Vzhledem k tomu, že je prodyšná, tak během prvních několika minut masáže začnete cítit příjemné teplo z masážních hlavic. Nakonec ještě musím zdůraznit, že celý polštářek je vyladěn v černé barvě.

Když se podíváme na tu nejdůležitější část s masážními hlavicemi, tak ta je zcela nejzajímavější. Pokud si pustíte masáž s výhřevem, tak masážní hlavice svítí červeně. Pokud si nastavíte masáž bez prohřátí, tak masážní hlavice nesvíti. Teplotu masáže lze vypnout a zapnout pomocí tlačítka na pravé straně. Vedle tohoto tlačítka najdeme další tlačítko, které nám reguluje rychlost samotné masáže. Na levé straně se zas nachází klasické tlačítko zapnutí a změny směru masážních hlavic. Celkově bych vzhled a provedení zhodnotil jako kvalitní a elegantní. Vše funguje, tak jak má, nabíjení rovněž bylo bez problémů s tím, že trvalo okolo čtyř hodin. A samotná výdrž byla lehce nad dvě hodiny.

Masáže: Tady mě TrueLife překvapilo

Původně jsem se domníval, že masážní polštářek bude primárně určen na masáž zad, ale v tom jsem se právě zmýlil, jelikož ho lze použít na několik různých částí těla. A to konkrétně na krk, záda, břicho, stehna, paže, lýtka a chodidla. Já sám jsem si nejvíce oblíbil masáž stehen, jelikož hodně jezdím na kole a docela významně mi to pomáhalo v regeneraci, ačkoli je teď zima a nebyl jsem tolik vytížen.

Nicméně za zmínku stojí i masáže dalších částí těla. Ze zvědavosti jsem vyzkoušel pochopitelně všechny režimy, a tedy jestli jsem nějaký moc nepochopil, tak tím je masáž paží. Věřím tomu, že jsou lidi, kteří to ocení, ale nevěřím tomu, že si někdo koupí masážní polštářek z toho důvodu, aby si masíroval paže. Ale asi jako bonus je to fajn. Polštářek nabízí dvě rotační hlavice se čtyřmi nahřívacími hloubkovými masážními hlavicemi, které napodobují tlakové a hnětací pohyby masáže Shiatsu.

Zdroj: Svět Huawei

Samozřejmě jsem ho použil i na ostatní části těla. Úleva to byla skutečně příjemná, ale já vzhledem ke svému věku na to ještě tolik nejsem. Věřím tomu, že kdybych byl starší, tak bych ho ocenil ještě více. Případně někomu, kdo trpí bolestí zad, případně ztuhlostí krku by jistě pomohl. Celkově například masáž krku byla velmi příjemná a pokud si polštářek přiděláte pomocí popruhů na vaši pracovní židli, tak si můžete užívat masáž po celý pracovní den.

TrueLife
Zdroj: Svět Huawei

Stačí se jen opřít a položit krk mezi masážní hlavice. Po spuštění polštářku se spustí automatický masážní cyklus, který trvá 15 minut. K tomu se každou minutu automaticky změní změr otáčení masážních hlavice. Proto nemusíte mít strach, že vás bude polštářek masírovat pouze v jednom směru po celou dobu. Pokud si zapnete i výhřev, tak po prvních dvou až tří minutách začnete cítit příjemné teplé impulzy do vašeho masírovaného místa. Masážná hlavice se nahřívají na 42°C, což je přijemně cítit a pomůže vám to s prokrvením masírovaného místa.

Během testování mě jednou rozbolela také záda, tak jsem služeb polštářku ihned využil a domnívám se, že úspěšně, jelikož bolest zad po jednom dni odezněla. Celkově nemůžu říct, že bych byl s něčím nespokojen. Ba naopak, myslím, že vše bylo super a fungovalo, tak jak mělo. Přesně tak, jak od masážního polštářku očekáváte.

Závěr: Cena vyváží kvalitu

Cena TrueLife Relaxback B3 Charge se pohybuje okolo 1400 Kč. Za to dostanete spolehlivé zařízení, které vám pomůže s vaším zdravím. Domnívám se, že je to vzhledem k tomu nízká cena. Já sám bych tomu polštářku snad nic nevytknul a plně ho doporučil. Do tohoto testování jsem šel s tím, že tento polštářek k životu zatím k mému věku nepotřebuji, ale zajímala mně jeho vlastnost při regeneraci svalů po sportu.

V této oblasti ho mohu doporučit, případně kdybych si jej měl pořídit z důvodu bolesti zad apod. tak bych určitě také neváhal. A jestli vy nad něčím takovým přemýšlíte, tak to určitě zkuste. Zcela věřím tomu, že budete s funkcemi polštářku spokojeni.


Pokud vás tento produkt zaujal, tak naši recenzi najdete také na portálu Zboží.cz. Tam si navíc můžete najít na kterém eshopu bude produkt nejlevnější a zároveň si zjistit důležité informace o daném obchodě.

Najdi si nejnižší cenu a nejbezpečnější eshop

TrueLife RelaxBack B3 Charge na Zboží.cz

Zdroj: Zboží

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *