Různé velikosti, stejně výjimečný zvuk. Sencor doplnil stávající řadu o nový reproduktor

Sencor
Zdroj: Sencor

Bluetooth reproduktory z řady HYPE nabízejí nejen kvalitní zvuk, ale také odolnost vůči vodě a stylový design pro všechny milovníky hudby. To z nich dělá společníka pro každou příležitost, ať už se jedná o oslavu na pláži, piknik nebo relaxaci u bazénu.

Všechny modely z řady HYPE se pyšní stupněm krytí IPX7, což znamená, že jsou plně voděodolné a připraveny odolat náročným podmínkám venkovního i vodního prostředí. Kromě toho je kryt reproduktoru vyroben z prvotřídní prémiové tkaniny, což dodává reproduktorům elegantní vzhled a zajišťuje ochranu proti poškrábání.

Sencor HYPE reproduktory nejsou pouze voděodolné, ale také inteligentní. Díky funkci True Wireless Stereo (TWS) můžete zážitek ze zvuku ještě více prohloubit. Reproduktory se snadno propojí a rozdělí zvuk do dvou kanálů, což vytváří prostorový zvuk a přibližuje vás hudbě či filmovým efektům více než kdy dříve.

Stavový indikátor vám pak poskytuje přehled o stavu baterie. Dále máte možnost vložit kabel AUX nebo paměťovou kartu, což vám umožní snadno sdílet svou hudbu s ostatními. Sencor se u těchto modelů zaměřil hlavně dlouhou výdrž a prostorový zvuk.

Sencor
Zdroj: Sencor

Modely řady Sencor HYPE:

SSS 6202 HYPE S za 799 Kč: Nejmenší z řady nabízí LED osvětlení reproduktoru s možností vypnutí, dva reproduktory a dva pasivní zářiče, které poskytují 360°prostorový zvuk. Reproduktor umožňuje přehrávání až 12 hodin non-stop zábavy.

SSS 6502 HYPE za 999 Kč: Střední velikost modelu nabízí také dva reproduktory a dva pasivní zářiče pro 360°prostorový zvuk. Tento model je ideální pro ty, kdo hledají vyvážený poměr velikosti a výkonu. Přehrávací doba dosahuje až 8 hodin.

SSS 6602 HYPE L za 1 490 Kč: Největší model v řadě nabízí tři reproduktory a dva pasivní zářiče, díky nimž si užijete nekompromisní 360°prostorový zvuk. Přehrávací doba je opět až 8 hodin, což zajišťuje dlouhotrvající hudební zážitek.

SSS 6603 HYPE L SE BLACK za 1 490 Kč: Patří mezi nové přírůstky do HYPE rodiny a od svého předchůdce je obohacen o LED osvětlení reproduktorů.

Sencor
Zdroj: Sencor

Konkurence nikdy nespí

Sencor to nebude mít na našem trhu vůbec jednoduché, protože v této cenové hladině se najde několik zajímavých konkurentů. Například společnost Niceboy nabízí za podobné peníze reproduktor Niceboy Raze 3 Titan, případně model RAZE Radion 4. Dalším silným konkurentem je například společnost Buxton s jejím modelem BBS 5500. I když tyto zmíněné modely malinko v oblasti výkonu za Sencorem ztrácejí, tak bude zajímavé sledovat jejich souboj o vaši přízeň.

Pokud je něco, co vás konkrétního zajímá, tak se nebojte napsat. A my se na tento aspekt zaměříme v naší podrobné recenzi.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *