Samsung bez inovace? Nová vlajková řada nepřinese mnoho změn

Samsung
Samsung Galaxy Note / Autor fotografie: Pexels / Zdroj fotografie: Pixabay

Jihokorejský výrobní gigant Samsung uvede na začátku příštího roku svou novou generaci vlajkových lodí. 9. února tohoto roku společnost Samsung uvedla na trh tři vlajkové mobilní telefony, kterými jsou Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. Leaker iceuniverse včera odhalil informace o konfiguraci příštích vlajkových zařízeních Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23+. Samsung Galaxy S23/S23+ má podle informací stejný design jako Galaxy S22/S22+. V designu nedochází téměř k žádné změně, což je velkým zklamáním.

Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23+ budou používat stejnou obrazovku. Kromě toho jsou tyto smartphony také dodávány se stejným fotoaparátem jako předchozí generace. Pod krytem má být stejná baterie jako u předchozí generace. To znamená, že model Galaxy S23 a Galaxy S23+ nepřináší téměř žádnou změnu, jediným upgradem bude pravděpodobně procesor. Tato vlajková loď bude dodávána s novým Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.


Nenechte si ujít:


Podle zprávy GalaxyClubu z 28. června bude model Galaxy S23/S23+ používat stejný teleobjektiv jako Galaxy S22/S22+. To je v souladu s nejnovějším odhalením týkajícím se této série. Oba modely jsou poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 a využívají ultrazvukové rozpoznávání otisků prstů. V oddělení fotoaparátu jsou tyto smartphony dodávány s přední 10megapixelovou selfie kamerou. Kromě toho jsou tato zařízení dodávána s trojitým zadním fotoaparátem včetně 12megapixelového ultraširokoúhlého fotoaparátu, 50megapixelového širokoúhlého fotoaparátu a 10megapixelového teleobjektivu.

Zatím to vypadá, že největší novinkou celé řady bude Samsung Galaxy S23 Ultra, který přinese dosud nevídaný 200MPx snímač ISOCELL HP2. Tento snímač má mít lepší výkon než HP 1 a HP3, ačkoli oba tyto snímače nebyly dány do smartphonů. Prvním telefonem s HP1 má být nová Motorola X30 Pro. Nejnovější vlajková loď od jihokorejského výrobce má mít rovněž nižší zakřivení obrazovky, čímž firma potvrzuje trend z posledních let, že se toho snaží spíše zbavit.

Od Samsungu zatím žádné informace nemáme, takže si na další zprávy budeme muset počkat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *