Úpadek kryptoměn? To těžko, Samsung spustí vlastní platformu pro jejich výměnu

Samsung
Autor: Eivind Pedersen / Zdroj: Pixabay

Společnost Samsung povzbudila nová legislativa, která je příznivá pro odvětví kryptoměn v Jižní Koreji. Proto se společnost právě připravuje na svou vlastní kryptoměnovou burzu. Spuštěna by měla být v první polovině roku 2023. Společnost Samsung by také mohla vyvinout vlastní kryptoměnu.

Společnost se chystá vydat na cestu kryptoměn trochu vážněji. Jihokorejský gigant spustí vlastní platformu pro výměnu kryptoměn v první polovině roku 2023. Projekt mají na starosti týmy z divize Samsung Securities, které pracují na vývoji této služby, samozřejmě na bázi blockchainu.

Jestliže jihokorejský gigant plánuje vstup do kryptoměnového sektoru již delší dobu, politika Yoon Suk-yeola, nového prezidenta Jižní Koreje od května 2022, která tuto aktivitu v zemi podporuje, motivuje Samsung (a další jihokorejské technologické společnosti) k urychlení investic. Vůdce podporuje společnosti i jednotlivce, aby investovali do kryptoměn.


Nenechte si ujít:


Velké jihokorejské firmy vytvoří v první polovině příštího roku platformu pro směnu kryptoměn

Pro Sspolečnost je také vhodná doba na spuštění kryptografické burzy, protože bývalá jihokorejská vláda v roce 2021 uzavřela desítky platforem prostřednictvím regulačního zákona, který drasticky zvýšil požadavky a povinnosti nutné k otevření takové služby v zemi. Samsung by tak mohl zaplnit prázdné místo po náhlém zániku všech těchto hráčů.

Už v roce 2019 značka nabízela zabezpečenou krypto peněženku u svých špičkových modelů chytrých telefonů. Nedávno byla k dispozici nová verze aplikace Samsung Wallet, která vsadila vše na bezpečnost a blockchain. A to není vše, protože se proslýchá, že by Samsung měl dokonce ambice vytvořit vlastní kryptoměnu. Nevíme však, zda bude připravena ke spuštění své směnárenské platformy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: m.newspim.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *