Samsung Galaxy S22 FE nebude. Dorazí něco mnohem lepšího

Samsung Galaxy
Samsung Galaxy / Zdroj fotografie: Samsung

Samsung Galaxy S20 FE byl obrovským hitem. Nabral popularitu napříč všemi trhy, na kterých byl uveden. Jeho úspěch v Evropě spočíval v tom, že jsme se ho v Evropě dočkali i se Snapdragonem. To tehdy neplatilo pro ostatní telefony řady S20, které zde dorazily s Exynosem. Ty trpěly mnoha problémy, a tak plno lidí upřednostnilo S20 FE s již zmíněným Snapdragonem.

Bohužel pro Samsung už S21 FE nebyl tak lukrativní a výdělečný. I to jsou nejspíše jedny z mnoha důvodů, proč jsme se dodnes nedočkali Samsungu Galaxy S22 FE a už zřejmě ani nedočkáme. Místo něho letos dorazí rovnou Galaxy S23 FE.

Uvedení nového smartphonu, jež bude patřit do rodiny Galaxy S23 může být ve skutečnosti blíže, než jsme všichni čekali. Podle Hankooki, jihokorejského zdroje, Samsung plánuje uvedení telefonu na srpen nebo září. Ovšem hlavní otázkou zůstává, bude nový smartphone stejně tak atraktivní jako jeho předchůdce v podobě Galaxy S20 FE?


Nenechte si ujít:


Poslední zprávy ukazují, že Galaxy S23 FE bude dostupný ve více regionech, než byly předchozí modely FE. Pro vaši představu, Galaxy S21 FE byl uveden na trzích ve Spojených státech, Evropě a vybraných asijských zemích. Nicméně to ještě není vše, protože uvedení Galaxy S23 FE znamená, že se tento rok nejspíše nedostane na Galaxy A74 a to z toho důvodu, že by vydání takového smartphonu prostě nedávalo smysl. Jinými slovy, Samsung obětuje jednu řadu pro to, aby udržel tu druhou.

O specifikacích Galaxy S23 nevíme skoro nic. Pouze některé zprávy uvádí, že telefon nebude dodáván s čipovou sadou Exynos 2300. Dá se tedy předpokládat, že v něm nalezneme buďto Snapdragon 8 Gen 2 nebo Snapdragon 8 Gen 1+.

Uvedení je ještě daleko, a tak můžeme očekávat, že v nadcházejících měsících se dočkáme ještě více informací. Vlastnili jste nebo vlastníte nějaký telefon od Samsungu? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *