Samsung Galaxy S23 si teď nepořizujte! iPhone 15 a 15 Plus pravděpodobně dostanou výrazné vylepšení fotoaparátu

iPhone 15
Zdroj: Apple

Společnost Apple nebyla s prodejem iPhonu 14 a 14 Plus příliš spokojená. Obě zařízení si vedla ve srovnání s modely Pro a Pro Max dost špatně. No a po zjištění výkonnosti těchto telefonů se již objevily zvěsti o tom, že Apple bude řadu iPhone 15 utvářet jinak.

A zdá se, že cupertinský gigant se rozhoduje správně. Nedávný únik informací naznačuje, že iPhone 15 a 15 Plus by mohly přijít s masivním vylepšením fotoaparátu. Přesněji řečeno, na telefonech se objeví „zvětšené pole fotoaparátu“, díky němuž budou telefony, které nepatří do kategorie Pro, atraktivnější pro veřejnost.

Apple má širší plán pro svou nadcházející řadu iPhonů

Pokud jde o informace týkající se nového systému fotoaparátů, jsou v tuto chvíli poměrně skoupé. Vše, co o fotoaparátech iPhonu 15 a 15 Plus víme, pochází od ShrimpApplePro. Ten se o podrobnosti podělil na Twitteru a zdržel se odpovědí na dotazy lidí.

Únik však otevřel mnoho možností systému fotoaparátů iPhonu 15 a 15 Plus. Podle předchozích zvěstí by sestava fotoaparátů měla zahrnovat 48Mpx primární snímač. A z nich jsme se tak trochu usadili, že telefony budou mít stejný fotoaparát jako iPhone 14 Pro a 14 Pro Max.

Pro srovnání, iPhone 14 a 14 Plus měly 12Mpx primární snímač. Je tedy možné, že společnost Apple byla nucena zvětšit tělo fotoaparátu právě kvůli integraci 48MP fotoaparátu do iPhonu 15 a 15 Plus.

iPhone 15 a 15 Plus by mohly být vybaveny dalšími senzory

YouTuber Vadim Yuryev má na tweet ShrimpApplePro jiný pohled. Podle něj je zvětšený modul fotoaparátu na místě pro přidání dalšího fotoaparátu. To znamená, že iPhone 15 a 15 Plus by potenciálně mohly dostat na zadní stranu snímač s teleobjektivem.

Bez ohledu na to, o jaký případ se jedná, neberte žádnou z těchto informací v současnosti jako jistou. Jako vždy se vrátíme s dalšími aktualizacemi, jakmile se objeví nové informace o fotoaparátech těchto telefonů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: wccftech.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *