Zadržte! Neaktualizujte váš Samsung na One UI 5.1, drtivá většina uživatelů hlásí spoustu problémů

Samsung One UI 5.1
Zdroj: Samsung

Společnost Samsung nedávno rozšířila uživatelské rozhraní One UI 5.1 do celé řady zařízení. Díky této aktualizaci získává stále více zařízení Galaxy funkce, které byly přítomny pouze v řadě Galaxy S23.

Rozšíření však přichází s problémy. Mnoho uživatelů zařízení Galaxy S22, S21, Z Fold 3 a Z Fold 4 hlásí v souvislosti s aktualizací několik problémů. Pro společnost Samsung se nyní jedná o závažný problém. Přestože se mu podařilo potěšit uživatele starých Galaxy, nyní kvůli němu majitelé starších smartphonů aktualizace litují.

Je One UI 5.1 skutečně spolehlivé?

S novou aktualizací přinesl Samsung do telefonu spoustu nových funkcí, aktualizací zabezpečení a mnoho dalších vylepšení. Všechny novinky, které One UI 5.1 přináší, rozhodně pomohou zlepšit celkový uživatelský zážitek.

Zdá se však, že starým zařízením se nová aktualizace nelíbí tolik, jak Samsung doufal. Jeden z uživatelů Galaxy S22 hlásil, že se po aktualizaci výrazně zhoršilo uživatelské prostředí. Uživatel poznamenává, že telefon se při určitých animacích zasekává.Vedle toho aktualizace One UI 5.1 údajně způsobuje problémy s vybíjením baterie. To však nejsou jediné problémy. Některé zprávy uvádějí, že jim aktualizace neumožňuje používat některé funkce. Uživatelé například uvádějí, že si nemohou vybrat z různých barevných možností při nastavování nové tapety.

Tento problém nutí uživatele k omezování při práci s jejich telefonem, což snižuje hodnocení uživatelského zážitku. Kromě toho se mnoho uživatelů s novou aktualizací potýká s náhodnými chybami. Nejčastěji se setkávají se zasekáváním systému, samovolným restartováním, případně s pády aplikací.

Oprava je na cestě!

Společnost Samsung si je vědoma všech těchto problémů s uživatelským rozhraním One UI 5.1. A softwarový tým v současné době pracuje na opravě, která je všechny údajně vyřeší. Pokud jste již provedli aktualizaci na One UI 5.1, tak pravidelně kontrolujte, zda v telefonu nejsou k dispozici aktualizace. A pokud jste tak neučinili, ještě chvíli počkejte a nainstalujte bezproblémovou aktualizaci, až dorazí později.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *