Samsung Galaxy S23 FE: Končí Samsung se svými telefony ve fanouškovské edici?

Samsung S23 FE
Zdroj: Samsung

Společnost Samsung je známá svými vlajkovými loděmi, jako jsou Galaxy S23 Ultra a S22 Ultra, ale vydává také verze „FE“ neboli Fan Edition. Tato zařízení jsou cenově dostupná a mají některé funkce podobné svým vlajkovým protějškům. Fanoušci čekají na novou generaci Galaxy FE od uvedení modelu The Galaxy S21 FE v lednu 2022.

Rozšířily se zvěsti o nadcházejícím vydání Galaxy S22 FE, ale pak se tyto zvěsti přesunuly na možnost Galaxy S23 FE. Nejnovější zprávy však naznačují, že k vydání Galaxy S23 FE možná vůbec nedojde.

Špatné zprávy pro milovníky této oblíbené edice

Známý leakster Roland Quandt, známý svými spolehlivými informacemi zevnitř Samsungu, nedávno na Twitteru napsal, že „to nevypadá“, že by se letos nebo dokonce v budoucnu objevil Galaxy S23 FE.Navzdory protichůdným zprávám o vydání modelu S23 FE lze předpokládat, že by Quandt měl nějaké informace o uvedení telefonu na trh, pokud by k němu mělo dojít brzy. Nedostatek informací týkajících se S23 FE naznačuje, že nejen tento, ale ani další FE edice se od Samsungu možná nedočkáme.

Možné důvody a budoucnost fanouškovské edice

Společnost Samsung není spokojena se statistikami svých dvou předchozích modelů FE. Zdá se, že Samsung by raději, aby si zákazníci za podobný rozpočet koupili zařízení střední třídy řady A nebo vlajkový model z předchozího roku, než aby se rozhodli pro verzi FE.

Zatím je příliš brzy na to, abychom mohli říci, jaké jsou plány společnosti Samsung s řadou Fan Edition. Samsung může Galaxy S23 FE vydat později nebo se rozhodnout tuto řadu zcela ukončit. Vzhledem k situaci je vysoce pravděpodobné, že společnost řadu FE ukončí.

Objevily se zvěsti, že společnost Samsung může vynechat vydání modelu Galaxy A74 ve prospěch modelu Galaxy S23 FE. Vzhledem k nejistému osudu modelu S23 FE je však možné, že se společnost Samsung rozhodne vydat pouze model Galaxy A54 a základní model Galaxy S23 jako své smartphony vyšší střední a základní třídy high-end pro rok 2023.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: sammobile.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *