Samsung Galaxy S23 Ultra bude nejlepší vlajkovou lodí za poslední roky

Samsung
Smartphone společnosti Samsung Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Poslední týdny jsou pro nás, smartphonové nadšence, opravdu zajímavé. Čeká nás plno konferencí a uvedení řad nových telefonů, že to snad ani není možné, a do toho ještě přichází úniky o nadcházející řadě jihokorejského giganta – Samsungu. Zrovna včera se objevily čerstvé informace, které nám zaručují to, že Samsung vydá jednu z nejlepších vlajkových lodí za posledních pár let. Již teď, několik měsíců před uvedením, vkládá do nového Samsungu mnoho lidí velké naděje.

První kdo nás o budoucí řadě Samsungu informoval byl docela známý leaker Ice Universe. Mezi leakery je to už taková legendy, jelikož byl první, kdo nás informoval o zohnutých displejech na okraji, výřezu na iPhonu X, novým designem iPhonu 14 a v poslední řadě hlavně o 200MPx novým hlavním snímačem na Samsungu Galaxy S23 Ultra. Jednoduše řečeno je Ice Universe velmi spolehlivým leakerem, kterému se dá věřit.

Právě 200MPx fotoaparát má být to, čím se Samsung odliší od ostatních, což nám čínský leaker nezapomněl zmínit. Galaxy S23 Ultra má být tím největším, co Samsung za poslední roky představí.


Nenechte si ujít:


V tuto chvíli je nejlepším Samsungem podle uživatelů Samsung Galaxy Z Fold4. Nicméně Ice Universe uvádí, že jeho tržní podíl by mohl výrazně poklesnout, pokud bude S23 Ultra opravdu slavit takový úspěch na globální scéně. To už by pak mělo záviset hlavně na animacích a dalších detailech systému.

Kromě fotoaparátu by dalším tahákem mohl být také procesor, o kterém se spekuluje, že bude 3nm čip s kódovým označením Exynos Quadra. Grafiku by měl využívat čip od AMD RDNA2. Dále víme, že S23 Ultra bude mít 3D čtečku otisků prstů a téměř plochý displej.

Co se velikosti zařízení a obrazovky týče, tak by měla nová vlajková loď Samsungu mít podobné parametry jako letošní model s tím, že bude mít S Pen a další vylepšení v porovnání s S22 Ultra. Na trhu stále existuje varianta, že S23 Ultra dorazí se Snapdragonem 8 Gen 2 a vylepšeným softwarem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

6 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *