Samsung představí příští rok až 6 nových skládacích telefonů. Co bude s klasickou řadou Galaxy S?

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Z Flip4 / Zdroj fotografie: Samsung

Samsung byl první, který se skládacími smartphony začal. A nyní to vypadá, že to s nimi myslí opravdu vážně, protože do budoucna má velké plány. Samsung skončil s řadou Galaxy Note a začal se zaměřovat na řady Galaxy Z Fold a Flip. Obě to jsou populární řady se skládacími telefony. Nedávno jsme se dozvěděli, že v roce 2024 jihokorejský gigant uvede až šest skládacích modelů.

Podle tweetu od uživatele RGcloudS bude skládacích smartphonů Samsungu pro rok 2024 hned 6 a to Samsung Galaxy Z Fold, Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Z Flex, Samsung Galaxy Z Fold Ultra, Samsung Galaxy Z Flip Ultra a Samsung Galaxy Z Tab. Tweet také naznačil, že modely spadající pod Z Ultra budou disponovat 4K panely od Samsungu. Zatímco klasické modely Z budou mít QHD displeje vyrobené čínskou společností BOE, na kterou se začíná spoléhat i Apple. To ovšem neplatí pro všechny modely. Model Z Flip může mít 2K displej od Samsungu nebo BOE.

Nejzajímavější ze všech nadcházejících modelů je určitě Samsung Galaxy Z Flex. Ten se bude dát složit až na třikrát. Mohlo by se tedy jednat o průlomový telefon s ohýbacím displejem. Samsung Galaxy Z Tab má mít větší obrazovku než tradiční tablety. Mohl by být důležitým zařízením pro lidi, kteří mají rádi velké plochy pro sledování videa či čtení elektronické knihy.

Nicméně nové smartphony nejsou to jediné s čím leaker přišel. Bohužel přinesl i špatnou zprávu, a to v té podobě, že ze řady Galaxy S zmizne jeden model. Má se jednat o model Plus, který přinesl vždy něco víc než základní verze a zároveň méně než Ultra. Tento krok ukazuje, že se společnost z Jižní Koreji začíná zaměřovat na skládací smartphony.

Kromě nových skládacích telefonů tweet uvedl, že Samsung představí novou řadu pod názvem Galaxy K. Ta by měla být ještě o něco horší než řada A. Sice o nové řadě toho moc nevíme, ale je zjevné, že chce Samsung uspokojit všechny potřeby zákazníků.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *