Samsung se už připravuje na uvedení Galaxy S25 Ultra

Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung a jeho smartphony jsou napříč globálním trhem populární. Na vůbec největší popularitě se zatím podílela řada Galaxy S24, která zaznamenala největší prodeje. Společnost řadu S24 odhalila v lednu na konferenci Unpacked a jen pět měsíců po jejím uvedení získáváme první informace o Galaxy S25 Ultra.

Deník Android Headlines sdílel obrázek modelového čísla Samsungu S25 Ultra. Ten se v databázi objevil pod označením modelu „SM-S938U“. „U“ v názvu značí americký model, který bude mít pravděpodobně jinou čipovou sadu než např. model v Evropě. Je běžnou praxí Samsungu, že na některé trhy uvádí modely se Snapdragonem a na jiní zase s Exynosem. My v Evropě většinou máme Exynos, zatímco pro Ameriku je typický Snapdragon.

Konkrétní specifikace nadcházejícího modelu zatím nemáme k dispozici, ale na základě předchozích modelů si můžeme dovolit alespoň nějaké spekulace. V první řadě můžeme předpokládat, že americký model obdrží Snapdragon 8 Gen 4, zatímco ten evropský Exynos 2500. Dále je téměř jisté, že S25 Ultra přijde s novým systémem ONE UI a také vylepšenou umělou inteligencí, která je v letošní řadě hodně populární.

Populární leaker Ice Universe už v minulosti uvedl, že řada Galaxy S25 přijde s mimořádně vylepšenými fotoaparáty. Galaxy S25 Ultra by měl mít údajně 4 fotoaparáty, které zahrnují 200Mpx primární snímač, 50Mpx ultraširokoúhlý objektiv, 50Mpx teleobjektiv s 3x optickým zoomem a 50Mpx superteleobjektiv s 5x optickým zoomem.

Ještě je moc brzy na to, abychom věděli datum uvedení nebo cenu nadcházející vlajky. Nicméně, tento rok se konference Unpacked odehrála 17. ledna a je víc než pravděpodobné, že příští rok se odehraje během podobného datumu. U Galaxy S25 Ultra očekáváme stejnou nebo ještě vyšší pozornost, než se dostalo S24 Ultra. A vzhledem k vylepšeným fotoaparátům můžeme očekávat, že nová vlajka klidně zatopí i Huawei nebo Honoru.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, androidheadlines.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *