Samsung vytáhne eso z rukávu. Brzy ukáže skládací produkt, který tu ještě nebyl

Samsung
Samsung Galaxy Z Flip4 / Zdroj fotografie: Samsung

Samsung byl první, kdo představil řadu skládacích smartphonů. Už několik let má jihokorejská společnost tuto kategorii pod palcem, což chce potvrdit chystanými zařízeními Samsung Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Ta bohužel tento rok nebudou tolik revoluční oproti předchozí řadě, ale i tak budou mít vylepšený pant a design, ostatně specifikace by měly pořád být konzervativnějšího charakteru. Tento rok se Samsung bude spíše spoléhat na Samsung Galaxy Z Tab, který má být vůbec prvním skládacím tabletem na světě.

Trh se skládacími smartphony je v tuto chvíli poměrně hodně lukrativní. Některé smartphony jsou při svém rozkladu už téměř velké jako tablet, ale pořád kompaktní, protože jdou složit. Podle nových informací může Samsung odhalit skládací tablet, který dorazí společně s řadou Samsung Galaxy Tab S9.

Se všemi novými informacemi přišel leaker Tech_Reve. Nový tablet dorazí s ostatními tablety, i přestože bude skládací. Uvedení nové řady Z Fold a Z Flip nyní odhadujeme na srpen s tím, že v tentýž měsíc určitě nová řada tabletů uvedena nebude. V tuto chvíli o novém Tab Z moc nevíme v oblasti specifikací a ani designu. Před několika lety Samsung podal patent na skládací tablet s dvěma panty, který se přehýbal na dvou místech dovnitř jako taková „dvojitá kniha“. Kdyby Samsung tento patent na nové zařízení uplatnil, tak by se jednalo o velmi zajímavý produkt.

Bylo by to vůbec první zařízení s dvojitým pantem na světě, ale v tuto chvíli nejsme toho názoru, že by Samsung patent starý dva roky přetavil v realitu. Stejně jako v oblasti baterií, tak i v tomto směru je jihokorejský gigant spíše konzervativnější. Na základě řad Z Fold a Z Flip očekáváme, že i nadcházející zařízení bude pouze s jedním pantem.

Samsung chce nový skládací tablet představit v předstihu před Applem, který má příští rok uvést skládací iPad. Za předpokladu, že by Samsung příští rok představil již druhou generaci skládacího tabletu, znamenalo by to, že by na zákazníky působil mnohem lépe. Měl by už v tom totiž jakousi praxi, kterou spousta lidí při výběru skládacího telefonu zohledňuje.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *