Gratulujeme! OPPO Reno10 Pro získal prestižní ocenění EISA

OPPO Reno10 Pro
Zdroj: OPPO

Společnost OPPO, jeden z předních výrobců chytrých zařízení, získala ocenění „EISA CONSUMER SMARTPHONE 2023–2024“ za model Reno10 Pro, který byl nedávno uveden na evropský trh. Toto ocenění udělila asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association), která sdružuje 59 nejrenomovanějších publikací o spotřební elektronice na světě.

Ocenění EISA pro OPPO Reno10 Pro, jeden z nejnovějších produktů, které jsme uvedli na evropský trh, nás velmi těší. Získání prestižního ocenění EISA již čtvrtý rok po sobě dokazuje naše odhodlání vytvářet zařízení, která dokonale splňují požadavky spotřebitelů. OPPO Reno10 Pro, který zdědil ikonický design a vynikající zobrazovací schopnosti řady Reno, si klade za cíl posunout zážitek z fotografování portrétů na vyšší úroveň,” uvedlBingo Liu, prezident OPPO Europe.

Zdroj: EISA

Paul Miller, prezident asociace EISA, sdělil:

Díky zakřivené OLED obrazovce s obnovovací frekvencí 120 Hz, oslní OPPO Reno10 Pro oči živým a plynulým obrazem. Pod kapotou má procesor Snapdragon 778G a 12 GB paměti RAM, což umožňuje výkon, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace a hry. Pokud jde o napájení, pyšní se baterií s kapacitou 4 600 mAh, kterou lze plně nabít během několika minut pomocí 80W rychlonabíječky OPPO. Reno10 Pro zaujme také systémem trojitého fotoaparátu – 50Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 32Mpx teleobjektiv a 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv poskytují flexibilitu pro pořizování úžasných fotografií a videí v jakékoli situaci. Společnost OPPO zde představila chytrý telefon, který v sobě spojuje krásu, rychlost a všestrannost,” sdělil Paul Miller, prezident asociace EISA.

Jako nejnovější člen rodiny Portrait Expert OPPO Reno10 Pro poskytuje špičkový zážitek z fotografování portrétů a upevňuje si tak pozici ideálního chytrého telefonu pro spotřebitele, kteří chtějí pořizovat portréty v jakékoli situaci, například během léta. Na evropský trh přišel v červenci 2023, setkal se s velkým zájmem zákazníků a v klíčových prvních dvou týdnech prodeje překonal svého předchůdce. Na řadě evropských trhů překonaly prodejní výsledky očekávání.


Nenechte si ujít:


O společnosti EISA

EISA, největší nezávislé seskupení odborníků na multimediální technologie na světě, poskytuje osobitý a globální pohled na odvětví spotřební elektroniky. Již téměř 40 let nabízí ocenění EISA nejlepší nestranná doporučení pro nákup spotřební techniky. Ceny EISA každoročně vybírají skupiny odborníků z 59 nejlepších publikací a webových magazínů o fotografii, obrazu a zvuku pro domácí kino, hi-fi, automobilové a mobilní elektronice z 28 různých zemí. Expertní skupiny pracující společně pod záštitou EISA jsou autonomní, ale spolupracují.

Má OPPO u nás konkurenci?

OPPO to nebude mít v oblasti fotoaparátů vůbec jednoduché. Na našem trhu se proti němu postaví například Honor 90, který svojí kvalitou fotoaparátu překvapil nejednoho zákazníka. Dalším silným oponentem bude nedávno představený Huawei nova 11. Huawei patří do stálice kvalitních smartphonů se skvělým fotoaparátem ve střední třídě. Posledním zajímavým hráčem, který se postaví proti OPPU, tak to bude například Sony Xperia 10 V. Ten nabízí zajímavé parametry, ale na druhou stranu nemá tak skvěle odladěný fotoaparát.

Aby toho nebylo málo, tak se brzy na našem webu dočkáte právě recenzí na nejnovější smartphony od společnosti OPPO. Brzy taky pro vás zveřejníme novou recenzi na nedávno odhalený Huawei nova 11. Takže se máte skutečně na co těšit.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: eisa.eu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *