Seznamte se s FlyHong OS, operačním systémem založeném na HarmonyOS

HarmonyOS
HarmonyOS na telefonu / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Jednou z věcí, díky které je Android úspěšný, je to, že jde o open source systém. To znamená, že jej může využívat kdokoli, tak jako ho Huawei využil k vytvoření HarmonyOS. Jiní výrobci si zase tento operační systém přizpůsobují a do svých telefonů dávají unikátní verze Androidu. Skvělým příkladem jsou MIUI od Xiaomi či OneUI od Samsungu.

Díky tomu máme na trhu se smartphony několik různých systémů, jež jsou založeny na Androidu, ale zároveň nabízí úplně jiný požitek. Nyní se něco podobného děje s vlastním operačním systémem společnosti Huawei. Nový operační systém pro platební terminály FlyHong OS je totiž založen na HarmonyOS.

Informační technologická firma Fuzhou Huisibo nedávno spustila FlyHong OS Lite. Jedná se o nový operační systém založený na open source HarmonyOS (OpenHarmony). Nový operační systém je speciálně navržen pro odvětví finančních terminálů s tím, že obdržel certifikát ověření operačního systému digitálního a servisního terminálu China UnionPay.


Nenechte si ujít:


FlyHong OS Lite byl testován Testovacím centrem bankovních karet (BCTC) tak, aby bylo ověřeno, že splňuje všechny průmyslové požadavky. Revize operačního systému zahrnovala různé aspekty, jako jsou základní funkce operačního systému, funkce finančních služeb, vrstvy rozhraní, systémové služby, bezpečnost, funkčnost komponentů, stabilita a kompatibilita. Není překvapivé, že ve všem nový operační systém byl velmi úspěšný, a tak nic nebrání jeho použití.

FlyHong OS Lite nabízí širokou škálu finančních možností, možností zabezpečení a možností přizpůsobení systému na základě OpenHarmony. Digitální servisní terminály poskytují všestrannou ochranu pro zabezpečení systému, zabezpečení dat a zabezpečení aplikací. To vše znamená, že finanční instituce si mohou být jisté, že jejich data a aplikace jsou v bezpečí a chráněné před neoprávněným přístupem. FlyHong OS rovněž obdržel kontrolu kompatibility s verzí OpenHarmony 3.1 a certifikát kompatibility produktu OpenHarmony Ecosystem.

Teď je nejdůležitější otázkou to, jak se zvýší počet zařízení s HarmonyOS. Jak se na nový systém založený na HarmonyOS díváte vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *