Šlápnutí vedle, nebo chytrý obchodní tah? Huawei uvedl na trh hodinky, které silně připomínají Apple Watch

Huawei
Zdroj: Huawei

Po delší době jsme se od Huawei dočkali zase nějaké globální konference, na které čínský gigant představil hned několik nových produktů, mezi kterými vyčnívají hodinky Watch Fit 3, které jsou třetí generací hodinek připomínajících Apple Watch. Nové hodinky se chlubí elegantním designem, AMOLED displejem a řadou pokročilých funkcí v rámci sledování zdraví a kondice.

Zařízení má 1,82palcový AMOLED čtvercový displej s rámem z hliníku, který je zakřiven na všech čtyřech stranách. Displej se ještě navíc pyšní maximálním jasem až 1500 nitů a poměrem obrazovky k tělu 77,4 %. To sice v porovnání s telefony nezní úplně jako vysoké číslo, ale ve světě hodinek je to fajn. Samotné tělo hodinek je tenké pouhých 9,9 mm a váží pouhých 26 gramů (bez řemínku). Díky tomu je víceméně ani nepoznáte, když je budete mít na ruce.

Huawei
Zdroj: Huawei

Jako na všech zařízeních Huawei, tak i zde má uživatel na výběr z velké spousty ciferníků, které má na výběr v aplikaci Zdraví. Dostupných je jich mnoho, a to jak těch zadarmo, tak i těch za peníze. Mnoho z vás ještě ocení fakt, že s tlačítkem napájení lze hýbat jako s korunkou, což vám umožní rychlejší pohyb po systému. Nové chytré zařízení umí měřit všechny základní funkce, včetně měření saturace kyslíku v krvi. Dále nabízí měření spánku pomocí technologie TruSleep, které sleduje fáze spánku a také jeho kvalitu.

Huawei nabízí nové aplikace pro Watch Fit 3

V rámci fitness Watch Fit 3 podporují více než 100 sportovních režimů, včetně nového systému Track Run, který využívá GPS hodinek k přesnému sledování trasy, a to ať už na kole nebo při běhu. Hodinky jsou ještě vybaveny automatickou detekcí šesti různých typů cvičení. Nové Watch Fit navíc můžete využít jako dálkou spoušť fotoaparátu s tím, že dále nabídnou možnost ovládaní hudby, připomenutí každodenních úkolů a také přijímaní hovorů přes Bluetooth.

V rámci voděodolnosti hodinky prošly náročnými zkouškami, a tak víme, že mají voděodolnost 5 ATM. Mnoho uživatelů ještě jistě ocení funkci vždy na displeji s vylepšenou aplikací Stay Fit a novou aplikací Calorie Counter. Zařízení slibuje výdrž baterie až 10 dní za určitých podmínek. Díky rychlému nabíjení pak hodinky dokáží za 10 minut nabíjení získat nabití baterie na celý den.

Cena Watch Fit 3 se vyšplhala na 3999 Kč s tím, že pokud je objednáte do 23. června, tak jako dárek zákazník obdrží ještě sluchátka FreeBuds SE 2 jako dárek. K dispozici jsou hned v šesti různých barevných variacích.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *