Sluchátka Huawei FreeBuds 5i byla představena

Huawei Sluchátka FreeBuds
Sluchátka Huawei FreeBuds 5i nám nabídnou dlouhou výdrž / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei uvedla na trh svá nejnovější sluchátka s potlačením hluku v Číně za 499 juanů (75 dolarů). Sluchátka Huawei FreeBuds 5i jsou uvedena na trh jako skvělé příslušenství pro mladé. Takže se zaměřují na stejné aspekty, jako předchozí generace. Sluchátka by měla nabídnout vynikající kvalitu zvuku, vícerežimovou redukci šumu a technologii přizpůsobení hluku.

Zařízení by mělo být módní záležitostí a zaměřeno vyloženě na mladé. Vyznačují se se spíše atypičtějším vzhledem, který nemusí být pro mnoho lidí pohodlný. Krabička je z plastu a má zaoblený tvar. FreeBuds 5i jsou dostupná v pěti barevných kombinacích, kterými jsou černá, modrá a bílá. Novinka od Huawei by měla být dobře nositelná, necitlivá v uších s tím, že půjde používat delší dobu. Rovněž by měla být nižší i hmotnost v porovnání s předchozími generacemi. Sluchátka lze dobře přizpůsobit zvukovodu, jelikož Huawei záměrně zkrátil ústí samotného přístroje.Baterie by měla vydržet až 28 hodin a podporuje rychlé nabíjení. Podle Huawei dokáže 15 minut nabíjení zajistit až 4 hodiny poslechu. 10mm pohyblivá cívka v kombinaci s polymerovou membránou zajišťuje vysoce kvalitní zvukový výstup.

Huawei Sluchátka FreeBuds 5i
Upoutávka na nejnovější sluchátka / Zdroj fotografie: Huawei

Sluchátkům nechybí ani klasický zlatá standart v podobě Hi-Res. Snížení hluku má být dosaženo duální hybridní technologií, která je určená pouze pro FreeBuds 5i. Díky tomu nemají sluchátka nejmenší problém snížit okolní zvuk až o 42 dB.

Původní cena sluchátek je 90 USD, ale v předprodeji je lze zakoupit za 75 USD, ale bohužel prozatím pouze v Číně. Dostupnost v Evropě či globálně zatím neznáme, ale předpokládáme, že se FreeBuds 5i do Česka dostanou, tak jako předchozí generace těchto sluchátek. Já osobně doufám v to, že Huawei nasadí stejnou taktiku jako v minulosti, a bude se jednat o low budget třídu. FreeBuds 4i díky tomuto slavila opravdu velký úspěch. Jak to máte nastaveno vy? Koupili byste si taková sluchátka nebo dáváte přednost špičce v podobě Sony či Samsungu? Dejte mi vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *