Další skládací Honor dorazí ve 4. čtvrtletí 2022

Honor
Honor Magic V / Zdroj fotografie: Honor

Honor byl prodán společností Huawei konglomerátu různých čínských firem. Tím měl zcela ztratit vazby na Huawei, ale to není úplně pravda. Pořád vychází na povrch smartphony, které jsou si velice podobné, ačkoli jsou od obou rozdílných společností. Nicméně se i přesto po pár měsících dokázal vrátit na trh a konkurovat těm nejlepším. S tím, že největší konkurencí je v oblasti střední třídy, prémiových smartphonů a taky těch skládacích, i když jich není mnoho. Generální ředitel Honoru, Zhao Ming, uvedl, že společnost připravuje další generaci skládacích smartphonů. Dokonce zmínil, že přijde s MagicOS 7.0.

MagicOS 7.0 je další verzí operačního systému od Honoru, který má jako základ Android 13. Podle generálního ředitele se nový MagicOS 7.0 dostane do nových smartphonů ve 4. čtvrtletí 2022. Kromě nového vzhledu Androidu společnost společně s ním uvede i skládací smartphone. Někdy v rozmezí října až prosince má vyjít nový skládací telefon se softwarem Android 13.


Nenechte si ujít:


Společnost se snaží maximálně investovat do technologií v oblasti výzkumu a vývoje. Podle Zhao Minga pracuje výhradně v segmentu vývoje společnosti téměř 8000 lidí. Podle exekutivy má Honor z poměru investic do výzkumu a vývoje k příjmům nejlepší čísla mezi čínskými výrobci mobilních telefonů. Údajně se má jednat až o dvojnásobek, což je už opravdu dost.

Společnost chce zřejmě vybudovat solidní vývojářský ekosystém, kterým chce konkurovat těm největším společnostem na světě. Nejnovější softwarový systém spatří světlo světa na nejbližší vývojářské konferenci společnosti Honor.

Uvidíme, s čím novým Honor přijde, protože prozatím moc rozdílů v MagicOS oproti EMUI nemá. Já osobně se na to těším, a doufám v to, že se dočkáme i véčkového Honoru, protože ten mi na trhu akutně chybí. Plno společností už svá véčková zařízení představila, ale Honor je pozadu.

Jak celou situaci vidíte vy? Myslíte si, že Honor má nějakou šanci uspět i se skládacími smartphony nebo Samsungu jeho žezlo nikdo nevezme? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *